Şahan Gökbakar'dan 'Ormanı çöplüğe çevirdiler' iddiasına yanıt!

Ormanı çöp içinde bıraktıkları ve bölge halkı ile esnafı mağdur ettikleri iddiasına Şahan Gökbakar’dan yanıt geldi.

7286 okunma

Şahan Gökbakar sosyal medyada yer alan film çekimi yaptıkları ormanı çöplüğe çevirdikleri iddiasına yanıt verdi.

KARACABEY LONGOZ ORMANLARINDA ÇEKİLDİ

Recep İvedik’in uçağının Afrika’nın ıssız bir bilgesine düşmesi sonrası başından geçen macerasını beyazperdeye taşıyacağı projesinin çekimleri, Karacabey’deki longoz ormanlarında gerçekleştirildi.

Şahan Gökbakar, filmin çekimi için 100 bin TL harcayarak, Karacabey longoz ormanlarına bungalov tipi evler yaptırmıştı.

“BÜTÜN ÇÖPLERİNİ ORMANDA ÖYLE YIĞIP BIRAKMIŞLARDI”

Karacabeyli doğa fotoğrafçısı Alper Tüydeş, Şahan Gökbakar ve kardeşi Togan Gökbakar'a film çekimi için destek verdiğini belirtip bölgedeki tüm ihtiyaçlarını gidermelerinde yardımcı olduğunu öne sürdü.

Film nedeniyle esnafın ve bölge halkının paralarının geç ödendiğini söyleyen Alper Tüydeş, Gökbakar kardeşlerin kendisine filmde oynama sözü verdiğini ancak bu sözü tutmadığını iddia edip ormanı çöplüğe çevirdiklerini şöyle yazdı:

“Ve set bitti. Setin olduğu son akşam, ormanda final partisi adı altında kutlama yaptı İvedik tayfası. ’Öküz öldü ortaklık bozuldu’ derler ya. Bütün çöplerini ormanda öyle yığıp bırakmışlardı. Belediye ekipleri topladı arkalarını. ‘Ne de olsa birileri alır’ diye düşündüler herhalde.”

Tüydeş'in bu iddiasına Şahan Gökbakar’dan yanıt geldi.

Şahan Gökbakar Instagram hesabından “Biz arkamızda sadece güzellikler bırakırız.... Milyonlarca liralık bir prodüksiyon yaptık ve Karacabey Belediyesi ve Orman Müdürlüğü'nden izinli ve onlarla koordinasyon halinde hareket ettik... Bölge halkına ve esnafına yuzbinlerce liralık iş ve ekonomi sağladık... Kurulan köyleri ve platoyu Karacabey Belediyesi'ne armagan ettik... 2018 yılı Ekim ayında oradan ayrıldık... Aradan geçen bu 1 yıl boyunca geride bıraktığımız tek şey mutlu yüzler ve Longoz'a olan ziyaretçi akını...  Not: Halkımızın Instagram paylaşımlarından derlemedir...” açıklamasında bulundu.