Şarkıcı Bulut Duman'a çocuğun cinsel istismarına azmettirme suçundan dava

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nın hazırladığı iddianameye göre şarkıcı Bulut Duman, Kadıköy'deki evinde Emrah H. ile eşcinsel birliktelik yaşadı. O birlikteliğin ardından Emrah H.'nin emniyete ihbarıyla çirkin detaylar da ortaya çıktı.

Şarkıcı Bulut Duman'a çocuğun cinsel istismarına azmettirme suçundan dava

Sabah Gazetesi'nden Arzu Kaya'nın haberine göre Emrah H. geçen yıl Kasım ayında emniyete giderek kendisini Alp olarak tanıtan bir kişiyle ilişkiye girdiğini söyledi. Alp isimli bu kişinin kendisinden bebeğinin cinsel istismarına yönelik tekliflerde bulunduğunu öne sürdü. Aldığı iğrenç teklifle şoke olan Emrah H. gerçek kimliğini daha sonradan öğrendiği Bulut Duman'dan şikayetçi oldu.

SKANDAL İDDİANAMEDE YER ALDI

Şikayetin üzerine soruşturma başlatan savcılık dosyayı tamamladı. Şarkıcı Bulut Duman hakkında dava açtı. Dava dosyasında dile dahi getirilemeyecek detaylar da yer aldı.

İddianamede Duman'ın 2 yaşındaki çocuğuna cinsel istismarda bulunduğu, onun gözü önünde eşcinsel birliktelik yaşadığı anlatıldı.

Birliktelik yaşadığı kişinin de çocuğuna istismarda bulunmasını teklif ettiği ifade edildi.

Emrah H.'nin bu çirkinliğe karşı çıktığı, Duman'ın ise "Ben çocuk gelişimciyim, bebekler anlamaz" şeklindeki akıllara durgunluk veren sözleri de iddianamede yer aldı.

CEZASI 27 YILDAN AZ OLMAYACAK

İddianamede bir detay daha vardı. O da cep telefonu incelenmesi yapılması gereken Bulut Duman'ın telefonunu emniyet yetkililerinden sakladığı, bulunduğu zaman da şifresini vermeyerek inceleme yapılmasını engellemesiydi.

İşte bu skandal ifadeler ve Duman'ın soruşturmayı engelleme çabalarını delil olarak kabul eden savcılık, "çocuğun cinsel istismarı" suçundan dava açtı. Bulut Duman önümüzdeki günlerde 27 yıldan az olmamak üzere hapis cezası istemiyle ağır ceza mahkemesinde hakim karşısına çıkacak.

Bulut Duman: "İğrenç haberler yapıyorsunuz"

Hakkında çıkan haberlerin ardından Instagram hesabından paylaşım yapan Bulut Duman, "Ya çok rica ediyorum şu tanıdık gazetecilerinize haber yaptırıp gerçekmiş gibi milleti kandırmayın. Sosyal hizmetler ve bilirkişi raporlarına göre bir istismar olmadığı, çocuğum da benden hiç bir zaman alınmadığı halde iğrenç haberler yapıyorsunuz" dedi.

Kızıyla çok iyi anlaştığını ve onun çok mutlu olduğunu öne süren Bulut Duman, sözlerine şöyle devam etti: 

"Tüm yakın çevrem, arkadaşlarım, dostlarım ve elbette beni takip edenler, kızımla mükemmel ve eşsiz bir baba-kız ilişkimiz olduğunu biliyorlar. Sokaktan geçenlerin bile her daim övgüsüne mazhar olmuşumdur. Çok samimi olarak söylüyorum, zerre keyfimiz kaçmıyor. Kimse de size ve yalan haberlerinize inanmıyor. Kızımı gören herkes onun zekası karşılığında şaşkınlığını gizleyemiyor. İnanılmaz mutlu bir çocuk ve onunla gurur duyuyorum. İş babalığım konusunda yetkinliğim ve babalığım noktasında kimsenin ağzını açmak haddi değil. Zaten aksi halde en ufak bir şüphe olsaydı, şu an evladımla tatilde olmazdık. Bu iftiraya ortak olan pisliklerden bazıları da ceza evinde olmazdı ve dışarda olanların da hukuki süreci devam ediyor olmazdı."

Şarkıcı Bulut Duman'a çocuğun cinsel istismarına azmettirme suçundan dava

Şarkıcı Bulut Duman'a çocuğun cinsel istismarına azmettirme suçundan dava - Resim : 2