Seda Sayan'ın TV8 ile tüm bağları koptu!

'O Ses Türkiye'de değişiklik yapacağının sinyalini veren Acun Ilıcalı, "Bu yıl jüride değişiklik yapacağız. Ben 4 jürime de aşığım, hepsi birbirinden değerli ve çok sevdiğim isimler. Ancak seyirci değişikliği seviyor" ifadelerini kullanmıştı.

47065 okunma

Ebru Gündeş, 3 yıl jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye'den 2017 yılında ayrılmıştı. Instagram hesabı MagaGenius, Seda Sayan'ın ayrılmasının ardından Ebru Gündeş'in O Ses Türkiye'ye geri döneceğini ileri sürerek ünlü şarkıcının, haftalık 180 bin TL alacağını da iddia etti.

O Ses Türkiye'de jüri olan Seda Sayan, Hadise ve Murat Boz yarışmadan bölüm başına 70 bin TL alırken Beyazıt Öztürk 90 bin TL alıyordu.

İddiaya göre Murat Boz, Hadise ve Beyazıt Öztürk ise bu sezon da jüri üyeliği koltuğunda oturmaya devam edecek.

'O Ses Türkiye'de değişiklik yapacağının sinyalini veren Acun Ilıcalı, kısa bir süre önce yaptığı bir söyleşide "Bu yıl jüride değişiklik yapacağız. Ben 4 jürime de aşığım, hepsi birbirinden değerli ve çok sevdiğim isimler. Ancak seyirci değişikliği seviyor" ifadelerini kullanmıştı.

Bunun üzerine Instagram hesabından paylaşım yapan Seda Sayan, hem O Ses Türkiye hem de Yemekteyiz'in çekimlerinde çok yorulduğunu söyleyerek iki projeden ayrılma kararı aldı.