Sedat Doğan'dan Tuğrul Odabaş'a tehdit

Işın Karaca’nın eski eşi Sedat Doğan, şarkıcının kendisinden sonraki eşi Tuğrul Odabaş’a tehditler savurdu. Doğan, Odabaş’a ‘Kızımdan uzak dur, gerekirse sana samba öğretirim’ dedi.

6107 okunma

Işın Karaca'nın Karaca'nın borçları yüzünden kaçtığı Brezilya'da hırsızlık yaparken yakalanan eski eşi Sedat Doğan, ortaya bir çıktı pir çıktı! Doğan, sosyal medyadan paylaştığı videoyla Karaca'nın kısa süre önce boşandığı eşi Tuğrul Odabaş'ı hedef aldı.

Odabaş'ın kızı Sasha Mia ile yaptığı paylaşımlardan rahatsız olan Sedat Doğan, Tuğrul Odabaş'a "Benim kızıma 'öz evladım' diyemezsin" diye seslendi ve ekledi:

'ADAM OLACAKSIN!'

"Tuğrul; efendi olacaksın, adam olacaksın. Dans etmeyeceksin. Ben dansı çok iyi bilirim; sana gerekirse samba da öğretirim. Benim kızımı alıp fotoğraflarını Instagram'da orada burada kullanıp Türk halkının duygularıyla oynayıp, bir baba figürü yaratıp sahnelerde şov yapamazsın. 

Arada okyanuslar da olsa senin o sahnenin ışıklarını kapatırım. Sen o zaman daha yokken ve onun bir babası varken; kızımın bebeklik fotoğraflarını koyup altına 'öz evladım' yazamazsın! Onları sana sildiririm. Türk halkının duygularıyla oynama oğlum. Adam ol, sessiz ol, efendi ol!"