Şehriban Emirli ve Erol Köse'den Mehmet Aslantuğ'a yanıt

Oyuncu Mehmet Aslantuğ ile 33 yıl önce aşk yaşadığını iddia eden Şehriban Emirli'nin açıklamaları duyan herkesi şaşırtmış, Mehmet Aslantuğ'dan bu açıklamalara sert yanıt gelmişti.

16735 okunma

Dün UçanKuş TV'de ekrana gelen "Hayatın İçinden" programına konuk olan Şehriban Emirli; eski sevgilisi olduğunu iddia ettiği Mehmet Aslantuğ hakkında şaşırtan iddialarda bulundu ve ünlü oyuncudan iki kez çocuk aldırıp sonra da kısır kaldığını söyledi.

Aslantuğ bu açıklamalar için "Çok yazık!.. 33 yıl önce bir film seti arkadaşlığı, ‘Hayat arkadaşlığı’ diye tariflenip, asılsız ithamlarla gündem yaratma aç gözlülüğüne yelteniyor… Tartışmalı karakterleriyle magazin dünyasına sığınmış birileri de şahitlik ediyor. Çok yazık" ifadesini kullanırken Şehriban Emirli ve Erol Köse bu açıklamaya oldukça sert yanıt verdi.

 

Yayına daha sonra Şehriban Emirli ve Mehmet Aslantuğ'un aşk yaşadıklarına şahit olduklarını söyleyen kişiler bağlanarak ikilinin film seti arkadaşı olmadıklarını ve birlikte yaşayan sevgililer olduklarını iddia etti.