Selen Görgüzel'e Zeynep Alkan'ın paylaşımları soruldu

Geçtiğimiz hafta babaannesini kaybeden Selen Görgüzel, eşi Hamdi Alkan’la beraber Akmerkez’de objektiflere yansıdı.

10076 okunma

Selen Görgüzel hatrını soran habercilere, “Hala çok acım var, çok acıymış. Onun ben sırtında, kucağında büyüdüm. Günümüzde babaanne, anane kavramı pek fazla özümsenmiyor, bilmiyorum. Ama babaannemi kaybettim diyince insanlar pek önemsemiyor. Yaşlıdır, bayramlarda falan ziyaret edilir sanılıyor. Biz öyle değildik, onun sırtında, kucağında tekerlemeleriyle masallarıyla büyüdük. Beni sevenlerden tek bir şey istiyorum, dua etsinler” yanıtını verdi.

Sözcü Gazetesi'nden Emre Çevik'in haberine göre yeni single çıkaracağını söyleyen Görgüzel, "Daha önce hiç kimse tarafından seslendirilmemiş, Erkin Koray tarafından okunmuş bir şarkıyı yaptık, söylemeyeceğim ama. Çok enteresan oldu benim için. Tam stüdyoya okumaya gittiğim gün babaannemin yoğun bakıma kaldırıldığı haberi geldi. Ben o gün okumamı yapamadım. Şimdi biraz toparlanıp okumamı tamamlayacağım. Babaannem için bu şarkıyı aslanlar gibi okuyacağım. Onun içinde daha anlamlı ve güzel olacağına inanıyorum" açıklamasını yaptı.

“ZEYNEP ÇOK YETENEKLİ BİR ÇOCUK”

"Eşiniz Hamdi Alkan, kızı Zeynep'in sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlardan rahatsız oluyor mu?" sorusuna Görgüzel, “Hamdi bey, bu konuyla ilgili fikrini daha önce söylemişti. Bu çocuklar genç çocuklar, artık gününüzde dijitalin çok ön planda olduğu, insanların egolarının, yeteneklerinin ve beğenilerinin bu platform da kendini çok buluştura bildiği bir alan olduğu için sadece Zeynep değil, o jenerasyonda bu mesleği yapsın ya da yapmasın orada bir çok şeyler yapıyor genç kızlar. Zeynep'in tabi Hamdi Alkan'ın kızı olmasından sebep daha çok göze çarptığı için, kimisi çok beğeniyor takip ediyor, kimisi eleştiri de bulunuyor. Ben sadece onun ablası olarak konuşuyorum. Zeynep çok yetenekli bir çocuk, bir de Roma'da çok ciddi bir oyunculuk eğitimi alıyor. Bütün dersleri çok iyi, çok iyi notlarla geçiyor. Okulda birincilik alıyor. Güzel teklifler alıyor yurtdışından. Onun bu eğitiminin ve background bu dijitalle ört bas edilmemesini isterim. Onun yetenekleri instagramdaki fotoğraflarla ört bas edilirse çok üzülürüm. Çok yetenekli bir çocuk mesleğiyle alakalı çok ciddi eğitim alıyor. Paylaşımları eğitiminin ve background önüne geçsin istemem o kadar” diye cevapladı.