Selin Ciğerci'nin 5 milyon TL'lik otomobiline olay yorum

Nişantaşı'nda görüntülenen Selin Ciğerci, son dönemde kendi adıyla çıkardığı kozmetik markasıyla ilgileniyor. Geçtiğimiz haftalarda 5 milyon TL'ye aldığı son model arabasıyla gündeme gelen Ciğerci, 5 milyonluk aracını peşin aldığını açıklamıştı.

1243 okunma

Beyazperdede canlandırdığı ‘Oflu Hoca’ karakteriyle tanınan ünlü oyuncu Çetin Altay, Gamze Kaçmaz'la 2017'de nikah masasına oturdu.

Milliyet Gazetesi'nden Seçkin Şenvardar'ın haberine göre ünlü oyuncunun 8 ay önce bir kız bebeği dünyaya geldi. Sekiz aylık bebeği için bebek mağazasına geldiğini belirten oyuncu, salgın günlerinde çok zorlandığını anlattı. Altay, "Çok zor zamanlardan geçiyoruz. Benim için iki kat daha zordu çünkü evde bebek var. Maskesiz çıkmamaya ve hijyene çok önem veriyorum” dedi.

Bu sırada hemen arkasındaki 5 milyon TL değerindeki otomobilin Selin Ciğerci'ye ait olduğunu öğrenince, "Olabilir tabii. Onlar buraya uçak da indirse inanırım. Röportajdan sonra sizi havalimanına götüreyim de benim uçağı göstereyim. Onların arabası varsa benim de uçağım var" sözleriyle espri yaptı.