Seren Serengil ile Gülben Ergen Twitter da kapıştı!...

Kıbrıs uçağında Sibel Can ve Gülben Ergen birbirlerini görmezden gelince eski polemik yeniden alevlenmişti.

25893 okunma

Tartışmaya Seren Serengil de katılınca Gülben Ergen küplere bindi. Seren Serengil dün twitter sayfasından şu sözlerle Gülben Ergen’e ateş püskürdü:

“Acaba sen Sibel Can’ın hizmetçisi olabilir misin? Cornflakes’e korn filikis diyen kıro. Birinci sırada o koca totonla otursan ne olur? Sınıfın 5. . Benim rahmetli köpeğim Tiny meğer ne büyük adammış. 12 yıldır önde oturuyordu. Bir kere bile ‘En büyüğüm’ demedi. Ne acı. Reyting listelerinde, sahnelerde 100 numaraya düşüp uçaktaki birinci sırada oturmakla övünecek kadar düşmek varmış.”

Gülben Ergen’in yanıtı ise şöyle oldu; “Huzuru hüzne tercih ederim. Benim hüznüm başkasına eğlence oluyorsa, ona yaradandan yardım dilerim.”

Gülben Ergen dayanamayıp bugün bayramlık ağzını açarak Seren Serengil için çok ağır bir yazı daha yazdı: "Ayni kopek, yillardir surekli uluyorsa,duymuyor kulak,bi diyenolursa bu ulumayabasladi diye,gulumsuyor insan.Ulur ulur susar, felaketi"

İŞTE SEREN SERENGİL’İN BU SÖZLERE YANITI
“azmı çantasını taşıdın az mı yatağında yattın az mı elbisesini giydin az mı sevgilisine otele gittin o köpeğin sen..haklısın bende köpeklik”

“allah a şukur kimsenin kocasına bakmadım ..menfaat karşılığı teknelere gitmedim evliyken eski sevgilimle buluşmadım ahlaksız denmedi arkamdn”