Serenay Sarıkaya ve Kerem Bürsin çifti ayrıldı

71 okunma
Serenay Sarıkaya'ya Cem Yılmaz soruldu!
Serenay Sarıkaya'ya Cem Yılmaz soruldu! Defne Samyeli ve Cem Yılmaz ayrılığının ardında güzel oyuncu Serenay Sarıkaya mı var? Sarıkaya muhabirlerin sorularına nasıl bir tepki verdi?
Bircan Bali açıkladı: "Sinan Akçıl'a yumruk!"
Bircan Bali açıkladı: "Sinan Akçıl'a yumruk!" "Söylemezsem Olmaz" programının yorumcusu Bircan Bali; Sinan Akçıl ile ilgili bomba bir iddiayı canlı yayında açıkladı...
Beren Saat'ten Kıvanç Tatlıtuğ sorusuna yanıt
Beren Saat'ten Kıvanç Tatlıtuğ sorusuna yanıt ‘Aşk-ı Memnu’nun senaristi Ece Yörenç, Beren Saat’le birlikte katıldığı panelde konuşulacak bir açıklamada bulunurken; Beren Saat'ten de Kıvanç Ttalıtuğ sorusuna net bir yanıt geldi.
Şeyma Subaşı'ndan Acun Ilıcalı'ya şok mesaj!
Şeyma Subaşı'ndan Acun Ilıcalı'ya şok mesaj! Acun Ilıcalı TV'8'deki "Gel Konuşalım" programında 'O Ses Türkiye'nin perde arkasında yaşananları anlatırken Şeyma Subaşı'ndan mesaj geldiği görüldü. Ekranlara bomba gibi düşen gelişme izleyicilerde şok etkisi yaşattı.
Zeynep Korel'den yeni açıklamalar!
Zeynep Korel'den yeni açıklamalar! Son haftalarda magazin gündeminden düşmeyen bir isim haline gelen Yeşilçam'ın ünlü oyuncuları Hülya Darcan ve merhum Tanju Korel'in büyük kızları Zeynep Korel sessizliğini bozarak hakkında yapılan haberlere yanıt verdi.
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı arasında kriz!
Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı arasında kriz! Kısa süre önce yeniden barışan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı arasında yeni bir kriz mi yaşandı?
Demet Akalın - Berkay arasında sular durulmuyor
Demet Akalın - Berkay arasında sular durulmuyor Demet Akalın ve Berkay arasında başlayan polemikte sular durulmazken; "Söylemezsem Olmaz" programında Ece Erken'den konuya dair çarpıcı yorumlar geldi.