Seyhan Soylu: "Ozan Çolakoğlu Gülşen'i aldatıyor"

Flash TV’de hafta içi her gün canlı olarak Seyhan Soylu moderatörlüğünde yayınlanan "Al Sana Haber"de Sisi, bombayı patlattı.

Seyhan Soylu: "Ozan Çolakoğlu Gülşen'i aldatıyor"

Başarılı şarkıcı Gülşen, tercih ettiği sahne kostümleri, dansı ve evliliğiyle adından söz ettiriyor. 

Flash TV'de yayınlanan "Al Sana Haber" programının moderatörü Seyhan Soylu, sahne kıyafetlerinden dolayı eleştirilen Gülşen eşi Ozan Çolakoğlu'nun boşanma kararı aldığını iddia ederek "Ortak arkadaşımızdan öğrendiğime göre eşlerin arası 3-4 aydır açık. Gülşen, arkadaşına 'Ben Ozan'ı çok seviyorum. İnanılmaz iyi bir insan. 3-4 aydır yataklarımızı ayırdık. Aynı evi paylaşıyoruz ama o kadar naif bir adam ki... Çocuğumun babası ile mevcut olan bu ilişkide duygularımızı yitirdiğimiz için birbirimizi yıpratmaya gerek yok. Dostça ayrılacağız' demiş" ifadelerini kullandı.

Sisi, bu iddiaları yalanlayan şarkıcının menajeri Haluk Şentürk'e de seslenerek, "Haluk benim çok eski arkadaşımdır ama ben arkadaşlarıyla konuşma diyaloğuna kadar söylüyorum. Bir kaç arkadaşına 'Eşimle çok iyi dost olmayı tercih ettik. Boşanma kararı aldık' demiş. Gülşen'le Ozan boşanmak için konuştular hatta Ozan Çolakoğlu'nun da hayatında yeni albüm yaptığı bir isim var. Ozan, yeni albüm yaptığı birisine duygusal olarak akmış; Gülşen'de sınırı çekmiş. Çok modern bir tavır sergilemişler. Oturup kademeli olarak çocuğa da zarar vermeden kademeli olarak boşanmaya karar vermişler" dedi.