Seyhan Soylu, Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'ya geyik hediye etti

Geçtiğimiz yıl anlaşmalı olarak boşanan Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra'nın barışma haberinin ardından Flash TV'de yayınlanan "Al Sana Haber" programının moderatörü Seyhan Soylu sert eleştirilerde bulunmuştu. Soylu dünkü yayına barışan çifte sürpriz bir hediye ile geldi.

Seyhan Soylu geçtiğimiz hafta barıştıklarını ilan eden Selin Ciğerci & Gökhan Çıra çiftine ilişkin şu eleştirilerde bulunmuştu:

"Selin Ciğerci yemezler. Bunların her yanı oynuyor. Kadın kadınlığını, erkek erkekliğini bilmeli. Kafanıza göre evlilik kurumlarını veya topluma kabul ettirmiş olduğunuz kimliklerinizi ayaklar altına alamazsınız.

Bir kadın namusu temsil eder. Kadın namuslu olur. Erkeğinden ayrılır ayrılmaz manita yapar mı? Bir de Best Model'dan buluyor. Oraya katılanların yüzde 10'u namuslu oluyor. Namuslu bir insan bulsaydı ablasıyım 'Namuslusun' derdim.

Pazartesi günü Selin Ciğerci için geyiği sokuyorum stüdyoya. O tür hayvanların taşınması için arabalar varmış özel. Zaten geyik olarak dolaşanlar var. Gökhancım zaten dolaşıyorsun stüdyoya sokacağız seni öyle düşün..."

Soylu sözünü tuttu ve dünkü "Al Sana Haber" yayınında bir 'geyik muhabbeti' yaşandı...