Sezgin Tanrıkulu'dan Mehmet Metiner'e "sarhoş" cevabı!

CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu, dün kendisi için canlı yayında "İnşallah sarhoş değildir" diyen eski AKP eski İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner'e sert tepki gösterdi ve Twitter hesabında bir fotoğraf paylaştı.

990 okunma

CNN Türk’te dün Hande Fırat’ın sunduğu "Gece Görüşü" programına konuk olan eski AKP İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, canlı yayına bağlanması beklenen CHP İstanbul Milletvekili Sezgin Tanrıkulu için “İnşallah sarhoş değildir” ifadesini kullandı. Yayından çıkıldığını zanneden Metiner'e, programın bir diğer konuğu CHP Elazığ Milletvekili Gürsel Erol “Sus sus” diyerek işaret yaptı.

MEHMET METİNER ÖZÜR DİLEDİ

Metiner, Sezgin Tanrıkulu ile aralarında uzun yıllara dayanan bir dostluk olduğunu belirterek, canlı yayında olduğunu fark etmeden şaka yapmak istediğini söyledi. Metiner, hem kamuoyundan hem de Tanrıkulu'ndan bu sözleri için özür diledi.

TANRIKULU’NDAN FOTOĞRAFLI YANIT

Tanrıkulu, sosyal medya hesabı Twitter’dan “Mehmet Metiner benimle ilgili alçakça yalan ve iftiralı konuşmuşsun. Şimdilik sana bu fotoğraf yeter” ifadelerini kullanarak yanıt verdi.