Sibel Can - Emir Sarıgül aşkı yeniden mi alevlendi?

Uçan Kuş TV'de ekrana gelen "Hayatın İçinden" programında bu sabah Sibel Can-Emir Sarıgül ile ilgili konuşulan dedikodular dile getirildi. Can - Sarıgül aşkı yeniden mi alevlendi? Sarıgül bir yandan Aydın'ı da mı idare etti?

7952 okunma

Şarkıcı Sibel Can'ın Şişli Eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile aşk yaşadığı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

ADI AŞK DEDİKODULARINA KARIŞTI

O dönemde Altınbaş Holding'in veliahtı Fatoş Sarıgül'le evli olan Emir Sarıgül ile Sibel Can'ın Fransız Alpleri'nde kayak tatil yaptığı ileri sürülmüştü. Sarıgül'ün 7 yıllık eşinden boşandıktan hemen sonra Sibel Can ile nikah masasına oturacakları dedikodusu yayılmışken, Emir Sarıgül ile Buket Aydın'ın aşkı fotoğraflarla kanıtlandı.

"BÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİL"

Sibel Can, geçtiğimiz yıl hakkında çıkan aşk iddiaları için "Böyle bir durum söz konusu değil. Mustafa Sarıgül çok sevdiğim ve değerli bir insan. Bu iddiaya cevap vermek bile son derece yanlış" dedi.

KONUŞULAN DEDİKODULAR

Uçan Kuş TV'de ekrana gelen "Hayatın İçinden" programında bu sabah Sibel Can-Emir Sarıgül ile ilgili konuşulan dedikodular dile getirildi.

Sibel Can - Emir Sarıgül aşkı yeniden mi alevlendi? Sarıgül bir yandan Buket Aydın'ı da mı idare etti?

İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ!.. (VİDEO)