Sinan Akçıl & Sermiyan Midyat kavgasında yeni açıklamalar

"Dişi Terminatör" lakaplı Hollywood'un güzel yıldızı Kristanna Loken, önceki akşam doğum gününü Ziyade Fasıl'ın açılış partisinde kutladı. Ancak gecede çok tatsız bir olay yaşandı, parti yarım kaldı.

Sinan Akçıl & Sermiyan Midyat kavgasında yeni açıklamalar
1384 okunma
'BU KABALIĞA SAYGISIZLIĞA GÖZ YUMAMAZDIM'

Sabah Gazetesi'nden Gökhan Gökduman'ın haberine göre
Sinan Akçıl, olay gecesi kadın davetlilerin önünde etrafa küfürler savuran Midyat'a tepki gösterdi: "Bu terbiyesizliğe, saygısızlığa kimse göz yumamazdı, ben de üzerime düşeni yaptım."

Habertürk'ün haberine göre Sinan Akçıl'ın açıklamasının ardından Sermiyan Midyat ise şu açıklamada bulundu:

"Dün akşam ülkemize gelen Amerikalı oyuncu Kristanna Loken'ın doğum günü davetine gittim. Gelecek insanlardan haberim yoktu. Bir süre sonra aramıza katılan Sinan Akçıl bey sanırım hediyesini takdim ederken görüntülenmek istediği için kameralarla ve magazinci arkadaşlarla masamıza geldi.

Hediyesini verirken gülümsedi kameralara gösterisini yaptı bunada eyvallah dedik. Ancak kameralar yanımızda durmaya devam etti. Bende buranın bir fasıl restoranı olduğunu insanların içki içtiğini ve herkes özelini yaşarken kameraların içeride bulunmaması gerektiğini söyledim. Talebim elindeki çatalı sallayarak ve "Sanane" denerek cevaplandı. Bende Sinan beyin pop gösterisini malzemesi olmak istemedim ve ayağa kalktım oda ayağa kalktı ve olaylar ekranlara yansıdığı biçinde tadsız bir şekilde cereyan etti. Konu bundan ibarettir ve abartılacak hiç bir şey yoktur.

Hele ki gülünç ve açıklı dedikodularda söylendiği gibi kadınlara karşı asla şövenist bir tavrım ve emekçilere karşı asla bir saygısızlığım olmamıştır. Çünkü 20 yıldır büyük emekler vererek bir magazin figürü olmadan sadece üreterek yolunda ilerlemeye çalışan bir adam oldum ve böylede devam edeceğim.  Vaktinizi bu saçma magazinsel hadiseyle çaldığım içinde affola Allah herkesin iyiliğini versin."