Sinem Güven'in Defne'sinden müjdeli haber

Türkiye Eski Güzeli Sinem Güven'in kanser tedavisi gören 12 yaşındaki kızı Defne hastalığı atlattı. Nişantaşı'nda bir hastaneden çıkarken objektiflere takılan Sinem Güven, kızının sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Milliyet Gazetesi'nden Seçkin Şenvardar'ın haberine göre önceki gün Nişantaşı’ndaki bir hastanede objektiflere yansıyan Sinem Güven, corona virüs salgını ile ilgili normalleşme sürecinde daha çok dikkatli olunması gerektiğini belirtti.

Eski manken, "Şimdi birçok yer açıldı, tedbiri elden bırakmamak lazım. Bence süreci başarılı yönetiyoruz, Avrupa ülkelerine göre başarılıyız. Sağlık Bakanlığımız iyi, ancak iş biz vatandaşlara düşüyor. Bu bir tek kendinle alakalı bir şey değil, herkesin dikkatli olması lazım" ifadesinde bulundu.

Güven, iki yıldır kanser tedavisi gören kızı Defne’nin hastalığı atlattığını ve sadece bir hap kullandığını anlatıp, “Kızımın durumu çok iyi maşallah. Her şey yolunda; ilaç tedavisi devam ediyor. Sadece hap kullanıyor ama o hap bir aya bitecek inşallah. Okuluna devam ediyor, saçları da uzuyor, Allah tüm çocuklara, herkese şifa versin” dedi.

Sinem Güven, bir süredir birlikte olduğu iş insanı Berent Akdemir ile ilişkilerinin devam ettiğini sözlerine eklerken, evlilikle ilgili soruya “İlişkimiz keyifli devam ediyor ancak evliliği düşünmüyoruz” cevabını verdi.