Sinem Kobal'ın lüks 'ihtiyacı'

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın kızları Lalin geçen Ekim ayında dünyaya gelmişti. Şu sıralar anne olmanın keyfini çıkaran Sinem Kobal kızı Lalin'in kendisine benzediğini söyledi.

Anneliğin keyfini çıkardığını söyleyen Sinem Kobal, “Lalin’i büyütüyorum. Onu seyretmek çok keyifli. Allah isteyen herkese nasip etsin. Şu zor günlerde ben Lalin’in tadını çıkarıyorum. Evimizin neşe kaynağı oldu” dedi.

Kızının kendisine benzediğini söyleyen Kobal, “Babası ‘Annesine benziyor ama içinden de Kenan bakıyor’ demişti. Daha 5 buçuk aylık ama bence de bana benziyor” dedi.

BAKICIYA KARŞI DEĞİL

Posta Gazetesi'nden Ali Keser'in haberine göre Lalin’i kendi büyüttüğünü söyleyen Sinem Kobal “Kendim ilgilenmekten çok mutluyum ama tabii ki yardım almak önemli. Tecrübesi olan annem, arkadaşım ya da bir bakıcıdan ne kadar destek alabilirsem o kadar rahat oluyor. Bebeğe de daha iyi yansıyor. Ama bizim şu an keyfimiz yerinde” diye konuştu. “Oyunculuğa ne zaman döneceksiniz?” sorusuna ise “Henüz erken” cevabını verdi.

Öte yandan muhabirlerle sohbet eden Sinem Kobal yeni aracı 2021 model Porsche Macan ile görüntülendi. 2 milyon TL değerindeki otomobili gören muhabirler “Eşiniz Kenan İmirzalıoğlu’nun hediyesi mi?” diye sordu. Sinem Kobal “Hediye değil. Böyle bir arabaya ihtiyacımız vardı” diye yanıt verdi.