Sinem Ünsal şöhret yolculuğunu anlattı

İnsan sağlığını tehdit eden Corona virüs salgını nedeniyle gerekmedikçe dışarıya çıkmayan oyuncu Sinem Ünsal, TÜRSAK Vakfının canlı yayınına bağlanarak kendisiyle ilgili merak edilenleri anlattı.

744 okunma

Pandemi süreciyle ilgili duygu ve düşüncelerini dile getiren oyuncu Sinem Ünsal, şu ifadeleri kulladı:

"Hayat galiba hepimizin aynı ilerliyor. Ben şanslı olanlardanım yuvamda kalabiliyorum, çalışmak zorunda değilim. Herhangi bir sebepten dolayı dışarda olmak zorunda değilim. Kendi sağlığımı ve başkalarının sağlığını düşünüyorum, o yüzden gerekmedikçe dışarıya çıkmıyorum.

Elbette canım istediğinde çıkamıyor olmak bazen böyle can sıkıyor gibi görünüyor. Çünkü bizim elimizde değil ya hani bu, ben karar vermiyorum ya, bu birazcık insanı zorluyor ama onun dışında mümkün mertebe akışına bırakıyorum.

Öyle, 'İnanılmaz şeyler öğrenmeye çalışıyorum. Kendimi donandırmaya çalışıyorum' gibi bir şey söylemeyeceğim. Zorlama hiçbir şey yapmıyorum içimden nasıl geliyorsa onu yapıyorum."

'Mucize Doktor' dizisinde 'Nazlı' karakterini canlandıran Sinem Ünsal, oyunculuk macerasının nasıl başladığını ise şu şekilde anlattı:

"Hep oyuncu olmak istiyordum. Karşılaştırmalı Edebiyat bölümünden mezun olduktan sonra bavulumu toplayıp İstanbul'a geldim. Oyunculuk eğitimi almaya başladım. Ders ücretlerini karşılamak için editör asistanı olarak çalışıyordum. Çok yoğun bir tempoydu ama inanılmaz mutluydum. Bu çok uzun sürmedi, 6 ay kadar sürdü bu maceram. 'Çoban Yıldızı' dizisinden gelen teklifle kariyerim başlamış oldu."