Sosyetik Asuman Aysal 'Soyuldum' diyerek karakola koştu!

İş insanı Artuğ Aysal'ın eşi Asuman Aysal, yarım milyon değerindeki ziynet eşyalarını çaldığını düşündüğü hizmetlisini şikayet etmek için karakola başvurdu.

Sosyetik Asuman Aysal 'Soyuldum' diyerek karakola koştu!

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman Demir'in haberine göre eve döndüğünde altınların yerine geri konulduğunu gören Aysal, hizmetlisinin korkup altınları geri bıraktığını ileri sürerek şikayetini yineledi.

HEMEN KARAKOLA GİTTİ

Sosyetenin ünlü isimlerinden Asuman Aysal, Yeniköy'deki evinde temizlik işleri için yatılı çalışmak üzere N.S. isimli bir kadınla anlaştı. N.S. çalışmaya başladıktan bir hafta sonra akşam saatlerinde yatak odasına giden Aysal, iddiaya göre çekmecesindeki biri 3 karat tektaş olmak üzere 3 pırlanta yüzük, bir yakutlu pırlanta yüzük, 2 pırlanta kolye, bir pırlanta bilekliğini yerinde bulamadı. Temizlik görevlisini çağırarak durumu soran Aysal yanıt alamayınca polis merkezine giderek kendisini soyan hırsızın tespit edilmesini istedi.

ŞİKAYETTEN VAZGEÇMİYOR

Ziynet eşyaların maddi değerinin 550 bin TL olduğunu söyleyen Aysal, şikayeti sonrası evine geri döndüğünde ise iddiaya göre altınlarını bir kese içinde çantasında buldu.

Karakola gittiği sırada hizmetlisinin korkup altınları başka bir yere koyduğunu ileri süren Aysal, takılarını bulmasına rağmen şikayetinden vazgeçmedi.