Sosyetik çift evlilik yıl dönümlerini böyle kutluyor

Güzel tasarımcı Selma Çilek ile iş adamı eşi Sinan Çiftçi, 3. evlilik yıldönümlerini kutlamak için Maldivler’e gitti. Geceliği 50 bin liralık otelde konaklayan ünlü çift, egzotik adada baş başa rüya gibi anlar yaşıyor.

1802 okunma

Cemiyet hayatının ünlü çifti Selma Çilek ile Sinan Çiftçi, evliliklerinin 3. yılını rüya gibi bir tatille kutluyor…

Güzel tasarımcıyla ünlü iş adamı, yıldönümü kutlaması için geçtiğimiz gün soluğu Maldivler'de aldı. Hint Okyanusu'ndaki adada keyif çatan çift, konaklamak için de One&Only Reethi Rah Otel'i tercih etti. İkili, okyanus manzaralı ve özel havuzlu lüks villadan paylaşım yaparak renkli tatillerini gözler önüne serdi.

BONKÖR KOCADAN JEST...


Takvim Gazetesi'nin haberine göre egzotik tatil için kesenin ağzını açan Çiftçi'nin cebinden bir gecelik konaklama için 8 bin 500 dolar (yaklaşık 50 bin lira) çıktı. Yıllar önce de balayını aynı otelde yapan ikili, egzotik adada hem baş başa romantik anlar yaşadı hem de anılarını yad etti. İkili, cennet gibi adadaki tatilleriyle de herkesi imrendirdi.

Eşiyle gün batımında verdiği bu poza "Hayatımın en doğru kararını vereli bugün 3 sene oldu. Nice senelerimize" notu düşen Çiftçi, adada birkaç günde servet harcadı.