'Söz' dizisinden Youtube rekoru!

Pazartesi akşamları ekrana gelen ‘SÖZ’ dizisinin, Youtube’da şimdiye kadar yayınlanan, bölüm, fragman, klip ve özel bölüm videoları toplamda 1 milyar 273 milyon kez izlenerek bir ilki gerçekleştirdi.

829 okunma
Milliyet'te yer alan habere göre her yeni bölümüyle reytinglerde olduğu kadar, Youtube’da ve sosyal medyada kendi kitlesini oluşturarak fenomen haline gelen ‘SÖZ’ dizisi Youtube 2017 yılı resmi verilerine göre, 1 milyar 273 milyon kez izlenmenin yanı sıra 5 milyar 718 milyon 51 bin 662 dakika toplam izlenme süresine ulaşan ilk yapım oldu.

Yayın günleri sosyal medyada zirveyi elden bırakmayan ‘SÖZ’ daha öncede dünyaca ünlü televizyon dünyası trendleri takip ve analiz sitesi The Wit’in verilerine göre, Break, A Força do Querer, The Voice Teens, The Immortal Life of Henrietta Lacks gibi tüm dünyada en çok izlenen ve sevilen yeni yapımlar listesinde 5. sırada yer almıştı.

Yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın’ın yaptığı, senaryosunu Ethem Özışık’ın kaleme aldığı ‘SÖZ’ yine çok konuşulacak yeni bölümüyle bu akşam saat 20:00'da Star TV'de ekrana gelecek.