Survivor Yasin'in evlilik gerçeği ortaya çıktı!

Son olarak "Survivor" programıyla adından söz ettiren Yasin Obuz, daha önce hiçbir yerde bahsetmediği özel hayatıyla ilgili şaşırtıcı açıklamalar yaptı.

7378 okunma

'Yemekteyiz', 'MasterChef' ve son olarak 'Survivor'a katılarak şöhreti yakalayan Yasin Obuz, CNN Türk ekranlarında yayınlanan 'Sorgu Sual' programına konuk oldu.

Daha önce özel hayatıyla ilgili hiçbir soruya cevap vermeyen Obuz, ‘Evli misiniz?’ sorusuna "1 buçuk yıl önce boşandım" cevabını vererek kendisini takip edenleri şaşırttı.

Yasin Obuz, bu cevabıyla evliliği hakkında internette dolaşan tüm belirsizlikleri ortadan kaldırmış oldu.

Katıldığı yarışmalarda annesinden ve kız kardeşlerinden bahseden ancak babasıyla ilgili herhangi bir açıklama yapmayan Yasin Obuz, "Çocukken babamdan dayak yedim, büyüdüğüm ortamda şiddet vardı" dedi.

'Babamla görüşmüyorum'

Obuz, "Babamla görüşmüyorum, bir gün çocuğum olursa babasız büyümeyecek!" açıklamasında bulunarak öfkeli karakter yapısının altında bir çocukluk travması olabileceğinden bahsetti.

Survivor’dan döndükten sonra kendisine gelen teklifi değerlendirerek şarkı yapan Yasin Obuz, ‘Ses eğitimi aldınız mı?’ sorusuna, "4-5 günlük hızlandırılmış eğitim aldım, ben şarkıcı değilim, rap yapmak için ses eğitimi almaya gerek yok, şarkı yapmak hayalimdi, hayalimi gerçekleştirdim." diyerek sesine gelen kötü eleştirilere karşılık verdi.

'Şarkımdan hiç para kazanmadım'

Yasin Obuz, ‘Nasıl geçiniyorsunuz?’ sorusuna; "Pilavcı dükkânımdan elde ettiğim gelir ile geçiniyorum, şarkımdan hiç para kazanmadım" diyerek 1 haftada 12 milyon izlenen 'Ala' klibinden hiç para kazanmadığını açıkladı.

"Sorgu Sual" programında 'Ala' klibinin çok fazla disslike almasından bahseden Yasin Obuz, "Barış ve Nisa’nın fanları yüzünden klibim çok disslike aldı, onlar benim düşmanım, basit işler peşinde koşan insanlarla benim işim olmaz, ben ucuz bir insan değilim" diyerek yine iddialı bir açıklamada bulundu.