Talihsiz adamın katili kızının sevgilisi çıktı!

İzmir'in Menderes ilçesinde yaşayan 68 yaşındaki Metin Zeybek, 27 Ocak'ta sokakta yürüdüğü sırada kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından pompalı tüfekle vuruldu.

Yeni Asır Gazetesi'nden Fatih Şendil'in haberine göre olay üzerine harekete geçen İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ve JASAT (Jandarma Suç Araştırma Timi) dedektiflerinin titiz çalışmaları sonucunda Zeybek'in katil zanlısı yakalandı.

ADRESLERİ BELİRLENDİ

Jandarma ekipleri, şüpheliler U.K. ve öldürülen Metin Zeybek'in kızı S.B'nin saklandıkları adresleri tespit ederek hemen harekete geçti. Adreslere düzenlenen eş zamanlı operasyonda iki kişi yakalandı.

KIZI SERBEST KALDI

Savcılığın talimatı ile yakalanan Metin Zeybek'in kızı S.B. ile sevgilisi olduğu ileri sürülen U.K. işlemlerinin ardından adliye sevk edildi. Metin Zeybek'in katil zanlısı U.K. tutuklanarak Aliağa 1 No'lu T Tipi Kapalı Cezaevi'ne gönderilirken, diğer şüpheli olan Zeybek'in kızı S.B. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Yakalanan U.K'nın bir süredir Zeybek'in kızı S.B ile aşk yaşadığı ve sürekli olarak maddi durumu iyi olan arazi zengini Metin Zeybek'ten para koparmak için cinayeti işledikleri iddia edildi.

Konular cinayet İzmir