Tarkan baba oluyor

1302 okunma
Zeynep Korel'den hakkındaki iddialara yanıt
Zeynep Korel'den hakkındaki iddialara yanıt Son dönemde kız kardeşi Bergüzar Korel ve annesi Hülya Darcan'a açacağı dava ile ilgili gündeme gelen Zeynep Korel, "Magazin Noteri" programına açıklamalarda bulundu.
Büşra Pekin ve Ersay Üner böyle ayrılmış!
Büşra Pekin ve Ersay Üner böyle ayrılmış! Ünlü çift, 6 yıllık ilişkilerinin sona erdiğini sosyal medyada hesaplarından "Biz bir süre önce ayrılma kararı aldık. Dostluğumuzun ve beraber yürüttüğümüz çalışmalarımızın süreceğini sizlerle paylaşmak istedik" sözleriyle duyurmuşlardı.
Cem Yılmaz’dan Azeri dansı
Cem Yılmaz’dan Azeri dansı Geçtiğimiz ay Defne Samyeli ile olan ilişkisi sona eren ünlü komedyen Cem Yılmaz, gösteri için Azerbaycan'a uçtu. Yılmaz, Bakü'de Azeri müzikleriyle dans etti.
Ece Erken: "3800 videom çalındı"
Ece Erken: "3800 videom çalındı" "Söylemezsem Olmaz" programının moderatörü Ece Erken başına gelen talihsiz olayı canlı yayında izleyicilerle paylaştı.
Selen Görgüzel'den 'Gönül Salıncağı'
Selen Görgüzel'den 'Gönül Salıncağı' Selen Görgüzel'in merakla beklenen yeni şarkısı "Gönül Salıncağı" tüm dijital platformlarda yayında!
Hakan Aysev'den metroda operalı sosyal deney
Hakan Aysev'den metroda operalı sosyal deney Amerika'nın Los Angeles kentinde evsiz bir kadın metroda arya seslendirdi. O görüntüler kısa süre içerisinde binlerce kişi tarafından paylaşıldı. Ve o olayın üzerinden çok geçmeden Türkiye'de bir benzeri yaşandı.
Gönül Yazar ve Rüzgar Mağden ayrıldı
Gönül Yazar ve Rüzgar Mağden ayrıldı Ses sanatçısı Gönül Yazar'ın son aylarda magazin gündemini meşgul eden birlikteliği son buldu.