Tayfun Erdoğan: "Konuşmak zorunda kaldım"

Survivor'dan elenen yarışmacılar Galataport İstanbul'da bir araya geldi. Bu yarışmacılardan biri olan Tayfun Erdoğan, adada yaşadıklarını ve babası hakkındaki düşüncelerini anlattı.

4467 okunma

Magazin Burada kameralarına konuşan Erdoğan şunları söyledi; "Survivor bana çok güzel şeyler kattı. Hayata dair her şeyi orada öğrendim. Bana kattığı en önemli şey ise adımı çok değiştirdi. İnsanlar artık gördüklerinde ‘Survivor Tayfun’ diyor. Bazı algıları kırdığım için çok mutluyum Acun abiye çok teşekkür ederim. Eskiden yaptığım bazı şeyler için pişmanım, ‘Keşke yapmasaydım, bazı adımları atmasaydım’ diyorum. Ama olan oldu, bu saatten sonra ben önüme bakacağım, önüme bakmak da zorundayım.

Benim bir ailem var aileme haksızlık yapamam, onlar beni büyüttü. Benim ailem ve arkamda seven insanlar açığımı kapatıyor.

Ben Survivor’dayken iletişim oyunlarında babam bağlanır gibi bir umudum yoktu. Yeri geldi konuşmak zorunda kaldım. İçimi dökmem gerekiyordu, Survivor psikolojisi size her şeyi yaptırabiliyor ama o konulara pek de takılı kalmadım."