Tayyar Işıksaçan arşive daldı, Seren Serengil için sert konuştu!

Usta gazeteci Tayyar Işıksaçan, kendilerine yönelik 'işsiz gazeteciler' şeklinde ifadelerde bulunan Seren Serengil'e sert yanıt verdi.

Tayyar Işıksaçan arşive daldı, Seren Serengil için sert konuştu!

Tayyar Işıksaçan, Seren Serengil için magazin gündemine bomba gibi oturan yorumlarda bulundu.

TAYYAR IŞIKSAÇAN SEREN SERENGİL'E ÇOK SERT ÇIKTI! (HABER LİNKİ)


"Al Sana Haber"
programında konuya ilişkin yorumlarda bulunulurken gazeteci Başak Çokan'ın, "Gülben Ergen ile yaşadığın travmayı sürekli olarak gündeme getiriyorsun ya. Emin ol o travmayı pek çok kadın yaşıyor. Hiç birimiz ekranlarda bunu yapmıyoruz" ifadeleri üzerine söze giren Tayyar Işıksaçan, "Bir gün o travma dediğin şeyin hikayesini anlatırım. Ben susuyorsam Yıldırım ailesinin bugünkü durumuna istinaden susuyorum. O günü de anlatırım. Durup durup okul diyor. Hangi okulu bitirmiş?"

 

Tayyar Işıksaçan daha sonra Seren Serengil'in geçmiş yıllarda verdiği bir röportajı "Bakın ne yapmış kolej kızı" ifadelerini kullanıp okuyarak; "15 yaşında annemle birlikte İspanya'da tutuklandım. Hiçbir ilgimiz olmadığı halde uyuşturucu operasyonuyla birlikte anıldığımız için alnımıza kara leke sürülmüştü. 'Ben okula gitmiyorum bu olayı kapatmak zorundayım' dedim. Bu yüzden assolist olarak sahneye çıktım.' demiş. Allah seni ıslah etsin kızım" yorumunda bulundu.

Usta gazeteci "Benim yıllar önce gazeteci olarak Adnan Hocacılarla çekilmiş fotoğrafımı görüp 'Aaa Tayyar'da Adnan Hocacı çıktı' diyor. Ulan sen Adnan Hocacılarla aşk yaşadın. Namaza niyaza vurdun kendini. Röportajların var... Seni radara aldım Seren. Kim sana yol veriyorsa, kim seni şişiriyorsa onları da aynı torbaya koyacağım..." diyerek tepkisini gösterdi.