Tecavüzcüsüyle evlenen kadının büyük çilesi

Tecavüzcüsüyle evlenen Hüsne K., 8 yıllık çilesini anlattı. Talihsiz kadın, "Başka bir kadına daha tecavüz etti. Boşanma davası açtım. Beni ölümle tehdit ettiler" dedi.

918 okunma

Sabah Gazetesi'nden Ali Altuntaş'ın haberine göre Kayseri'de yaşayan Hüsne K., 17 yaşında tanıştığı Yusuf K.'nin (39) cinsel istismarına uğradı. Ailesi mağdur olmamasın diye Yusuf K.'ye kaçtığını söyleyen Hüsne K., "Evlendikten 3 yıl sonra başka bir genç kızın hayatını kararttı. Yaşı küçük kıza tecavüz ettiği için cezaevine girdi. Uğradığım şiddet nedeniyle kocama 1 ay  uzaklaştırma cezası verdiler" dedi.

ELEKTRİK VE SUYU KESTİRDİ

Kocasına boşanma davası açtığını belirten Hüsne K., 2 yıl infazı bulunan Yusuf K.'nin bir daha gelmediğini ve başka bir kadınla birlikte yaşamaya başladığını söyledi. Eşinin ve ailesinin psikolojik şiddetine maruz kaldığını belirten genç kadın, "Boşanma davası açınca, bana türlü iftiralar attı. Şu an kaldığımız adres dedesinin. Eşim kendisini terk etmem için elektrik ve suyu kestirdi. Çocuğumu bana ve kardeşlerine düşman ettiler. Kayınbiraderim ise beni ölümle tehdit ediyor. Aileme de gidemiyorum. Yetkililerden yardımı istiyorum. Ne olur sesimizi duyun" diye konuştu.