TRT Spor yorumcusundan tartışma yaratan sözler!

TRT Spor’da spor yorumcusu Ferudun Niğdelioğlu tarafından Süper Lig’te yaşanan şampiyonluk mücadelesi ile ilgili söylenen sözler büyük tartışma yarattı.

TRT Spor yorumcusundan tartışma yaratan sözler!
175 okunma
MedyaRadar'ın haberine göre Fenerbahçe’ye yakınlığıyla bilinen Niğdelioğlu programda, Galatasaray’ın 22. şampiyonluğuyla ilgili “Galatasaray’ın her şeyi şaibeli” dedi. Programın sunucusu Erbatur Ergenekon’un Niğdelioğlu’nu dengelemek isteyen yorumlarına karşın sözlerini sürdüren Niğdelioğlu, “Galatasaray’ın bu sezonki şampiyonluğunda o kadar çok üst üste örtüşen şey var ki” ifadelerini kullandı.

Süper Lig’te Galatasaray çıkışlı 9 teknik adamın takım yönettiğini söyleyen Niğdelioğlu, “Galatasaray koca sezonda bu maçlarda yalnızca 4 puan kaybetmiş” deyince programın sunucusu, “E olabilir Galatasaray iyi oynamıştır kazanmıştır” diye karşılık verdi. Bunun ardından Niğdelioğlu da “Di mi öyle diyeceğiz tabi başka ne diyeceğiz ki” diyerek imalı bir çıkışta bulundu.

Aziz Yıldırım döneminde yıllarca stadyuma ve tesislere girişi yasaklanan ve bu yasağı Ali Koç seçilmesinin ardından kaldırılan Niğdelioğlu’nun sözlerine ise Galatasaray’dan çok sert karşılık verildi.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Yusuf Günay Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Bu deli saçması sözleri sarf eden zat hukuk önünde hesap verecek. Bu konunun sonuna kadar takipçisi olacağız” ifadelerini kullandı.

Ayrıca programda Ferudun Niğdelioğlu'nun sözü "Seste sorun var" denilerek yarıda kaldı. Niğdelioğlu daha sonra konuşmasına devam edip "Sözünü kestiniz" diye gelen tepkilere, "Seste sorun oldu. Bir mikrofon daha taktık" diyerek açıkladı.

İşte o konuşma...

İzlemek için haberin videosuna TIKLAYINIZ!..