Tuğçe Özbudak yıllar içindeki değişimini anlattı

"Adanalı" dizisiyle tanınan Tuğçe Özbudak, yıllar içindeki değişimini canlı yayında anlattı: “Dudaklarım sürekli gözüme küçük görünüyordu...”

6612 okunma

Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Tuğçe Özbudak bilinmeyenlerini anlattı. Beş kez estetik yaptırdığını açıklayan Özbudak, Kanal D'de ekrana gelen "2. Sayfa" programına konuk oldu.

Oyuncu, ‘Dolgu yaptırdıkça dudaklarım sürekli gözüme küçük görünüyor’ dedi.

"Adanalı dizisinden bu yana 12 sene geçti. Dizi üç sezon sürdü o zaman üniversiteden mezun oldum diziye başladım. Tam genç kızlık dönemimdi. Her şeyim tamamen doğaldı, saçlarım olsun kaynak falan yoktu şimdi biraz var… Ankara’dan İstanbul’a geldim. O zaman masum bir kızdım. ‘Masumluğunu kaybetti’ diyorlar, aslında kaybetmedim, şartlar gereği ve hevesle bir takım estetik operasyonlar yaptırdım. Bunu saklamıyorum ki ben ne yaptırdıysam söylüyorum. Sosyal medya fotoğraflarla biraz da oynuyorum… Eleştirilerin nedeni bu…

Annem estetik yaptırmamı hiç istemedi, annemden gizli burnumu yaptırdım ilk başlarda anlamadı. İlk dolguyu arkadaşıma özenip dudaklarıma yaptırdım. ‘Pişman mıyım’ diye sorarsanız ben kendimden çok memnunum. Fotoğraflarda kötü görünebilir ama o da efektler yüzünden. O uygulamayı kullanmayı seviyorum. Benim dudağımı sormuş, dudaklarınız çok güzel olmuş nerede yaptırdınız, doktorun kim falan’ diye… Yani insanlar yorumlarda farklı, mesajlarda farklı davranıyor. ‘Sizi mahkemeye vereceğim’ dediğim zaman da başlıyorlar özür dilemeye… Yüzümde toplam beş estetik var. Nişanlım benim bu halimi beğeniyor. Eski fotoğraflarım için ‘O zaman nasıl güzel’ diyorlarsa ‘Şimdi daha güzelsin’ diyor. Ben bu sözlere biraz bozuluyorum..."