Tülin Şahin hamileliğinde 3.5 ayı geride bıraktı

Geçtiğimiz ay evlenen manken Tülin Şahin ile Portekizli yatırım bankacısı Pedro de Noronha'nın, 'önce bebek, sonra nikah' modasına uyduğu konuşuluyor. İki aylık hamileyken nikah masasına oturan 38 yaşındaki ünlü modelin, hamileliğinde 3.5 ayı geride bıraktığı belirtildi.

Tülin Şahin hamileliğinde 3.5 ayı geride bıraktı
1544 okunma
Sabah Gazetesi'nden Bülent Cankurt'un, "Sürpriz Evliliğin Altından Bebek Çıktı" başlıklı yazısı şöyle:

Şef Mehmet Özer ile 12 yıllık evliliği iki yıl önce sürpriz bir şekilde biten ünlü top model Tülin Şahin, geçen ay sürpriz bir şekilde ikinci kez gelin olmuştu! Portekizli yatırım bankacısı Pedro de Noronha ile bu sürpriz evliliğinin nedeni bebekmiş meğer! Evet; Şahin ile Noronha da, son yıllarda ülkemizde çok revaçta olan 'önce bebek, sonra nikah' modasına uymuş. Çocuk istemediği için Mehmet Özer'den boşanan Tülin Şahin, Pedro de Noronha ile muradına erince, nikah masasına oturmuş.

3.5 AYLIK HAMİLE

Tülin Şahin'i, geçen perşembe, Anastasia Soare için verilen davette görmüş; ilk kez bol bir kıyafet giydiği için şüphelenmiştim doğrusu! Tahminim doğru çıktı. İki aylık hamileyken nikah masasına oturan Tülin Şahin, hamileliğinde 3.5 ayı geride bırakmış.

SABAH GAZETESİ'NDEN BÜLENT CANKURT'UN YAZISININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ...