Tuvana Büyükçınar ve eşine büyük şok!

Ünlü modacı Tuvana Büyükçınar Demir ve eşi, Sarıyer’deki bir inşaat projesinden 5 milyon lira vererek mülk satın aldı. İddiaya göre proje hayata geçmedi, şirketin içi boşaltılıp ödeme yapılmadı. Ünlü çift, “Dolandırıldık” diyerek savcılığa şikayet başvurusu yaptı.

1970 okunma

'PROJE DURDURULMUŞ'

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman'ın haberine göre ünlü modacı Tuvana Büyükçınar Demir ve eşi Selim Demir, yatırım amaçlı bir mülk satın almak istedi. Bunun için Cengiz Güldamlası'yla görüşen çift, Sarıyer'de bulunan Derbent isimli projeden mülk satışı için anlaştı. Ünlü çift, yaklaşık 5 milyon liralık ödeme yaptı. Ancak bir süre sonra projenin mahkeme kararıyla durdurulduğunu öğrenen çift, dolandırıldıklarını ileri sürerek şikayetçi oldu.

'FASON ŞİRKET KURDU'

Ünlü çift, savcılığa sundukları şikayet dilekçesinde projeyi hayata geçiren CO Gayrimenkul Yatırım İnşaat isimli şirketin, paraları iade etmemek için dolandırıcılık amacıyla fason bir şirket kurduğunu ileri sürdü. Demir Ailesi'nin yaptığı dolandırıcılık ihbarı sonrası, inşaat şirketinin sahibi Cengiz Güldamlası hakkında soruşturma başlatıldı.