Ünlü futbolcunun eşine 'çakarlı araba' tepkisi!

Yeni Malatyaspor forması giyen Galatasaraylı eski futbolcu Adem Büyük'ün eşi Merve Büyük, dün sosyal medya hesabından yayınladığı paylaşımla büyük tepki topladı.

Merve Büyük, dün Instagram'dan oğlunun da içinde bulunduğu çakarlı bir araçta İstanbul trafiğinde emniyet şeridinden ilerledikleri videolar paylaştı.

Merve Büyük'ün yayınladığı gönderide, arka koltukta oturan oğlunun, "Anne biz polis miyiz?" sözlerine, "Evet, biz polisiz. Sen ve ben..." yanıtını verdiği duyuluyor.

32 yaşındaki Merve Büyük, videoların sosyal medyada hızla yayılması ve gelen tepkilerin ardından konuyla ilgili açıklama yaptı.

"HİÇBİR ZAMAN ÇAKARLI BİR ARACIMIZ OLMAMIŞTIR"

"5 yaşındaki evladımın sorduğu masumane bir sorunun olmadık noktalara çekiliyor olması cidden çok üzücü" diyen Büyük, konuyla ilgili şunları söyledi:

"Büyüyünce polis olmak isteyen masum bir erkek çocuğunun bu diyalogları neden sizi bu kadar rahatsız etti? Gerçekten anlamak mümkün değil... Hiçbir zaman çakarlı bir aracımız olmamıştır, videonun çekildiği araç siyasetçi bir aile dostumuzun aracıdır. Olaya konu olan aracı video çekimi esnasında benim kullanmadığım da gayet açık bir şekilde bellidir. 

Alın, tekrar koyuyorum. Ben aracın misafir koltuğunda oturuyorum. 'Eşin kullanıyor' diyorsunuz. Benim eşim Galatasaray maçının ertesi gününden beri Hopa'da! Onca hakaret ettiğiniz video... 5 yaşında bir çocuğa 'Evet, biz polisiz... Sen ve ben...' dediğim için!"