ÜNLÜ İŞ ADAMI DURMUŞ DÖVEN'E BORSA OYUNU!

Lojistik Sektörünün Devleri arasında yer alan Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven şirketinin üzerinden sosyal medyada yapılan milyonluk borsa vurgunu yüzünden zor günler geçiriyor.

12595 okunma

UZAY'A ÇIKAN İLK TÜRK ÜNVANI DURMUŞ DÖVEN'DE

Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven 2012 Yılında,yaklaşık 50 bin Dolar ödeyerek bir MİG 29 Jet ile, Rusya'da uzay programına katılarak, 78 Bin Feet (Yaklaşık 24 KM) yükseklikteki Stratosfere çıkmıştı. Döven böylece Uzay'a çıkan ilk Türk unvanı almıştı.

BORSA'DA REYSAŞ VURGUNU

Takipçilerine al tavsiyesi verip satışa geçen borsa cambazı Önder Tavukçuoğlu ve Abdullah Ercan Reysaş hisseleri üzerinden manipülasyon yaparken yakayı ele verdi. SPK Tavukçuoğluna 1.2 milyon lira, Ercan'a 958 bin tl ceza kesti.

VURGUNA SPK DUR DEDİ

Borsa Cambazı olarak bilinen Önder Tavukcuoğlu bu son işinde yakayı ele verdi. Tavukcuoğlu; Taşımacılık ve Lojistik Sektöründe Dünya markası olan Reysaj'ın hissesi için yatırımcıya al çağrısı yaptığı için 1.2 milyon ceza aldı.

TWİTTER'DAN VURGUN YAPTI

Önder Tavukcuoğlu; Twitter hesabı üzerinden Reysaş'ın hisselerini aldırdıktan sonra hissenin yükselişe geçmesiyle birlikte elinde bulunan hisseleri satıp haksız kazanç elde ediyordu.

ÜNLÜ İŞ ADAMI DURMUŞ DÖVEN'İ ZORA SOKAN BORSA OYUN

İş Dünyası ve Cemiyet Hayatının bilinen isimlerinden olan Reysaş Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Döven'in dünya markası olan sahibi olduğu Reysaş üzerinden sosyal medyada yapılan bu borsa oyunundan hayli rahatsız olduğu iddia edildi. Durmuş Döven Uzay'a çıkan ilk Türk olarak Uluslararası Medyada geniş yer almıştı.

Kaynak: http://m.patronlardunyasi.com/haber/SPK-dan-borsa-cambazi-Onder-Tavukcuoglu-na-1-2-milyon-ceza/236951