Ünlü şarkıcı eski eşi hakkında suç duyurusunda bulundu

Eski manken ve şarkıcı Gözde Özceylan, anlaşmalı olarak boşandığı eski eşi iş insanı Mohammed Alçelebi hakkında suç duyurusunda bulundu.

'HEM EKONOMİK ŞİDDET UYGULUYOR HEM ÖLÜMLE TEHDİT EDİYOR'

Sabah Gazetesi'nden Dilek Yaman Demir'in haberine göre Gözde Özceylan, ikiz kızlarının babası Iraklı iş insanı Muhammed Alçelebi'yle iki yıl önce anlaşmalı boşanmıştı. Alçelebi, ardından eski eşinin kendisini kandırdığını ileri sürerek anlaşmalı boşanma davasının iptali için dava açmıştı.

Özceylan ise eski eşinin müşterek çocukları ve kendisi için aylık 30 bin lira istemli nafaka davası ve Büyükçekmece'de satılan villaya ilişkin tapu iptal davası açıp, hukuk mücadelesi başlattı. Eski manken, bu davaların ardından geçtiğimiz günlerde İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

SORUŞTURMA AÇILDI

Özceylan, eski eş Alçelebi'nin kendisini ölümle ve sakat bırakmakla tehdit ettiğini ileri sürdü, kızının ve kendisinin can güvenliğinden endişe ettiğini belirtti. Özceylan'ın ihbarı sonrası savcılık tarafından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

'KARANLIK İŞLER ÇEVİRİYOR'

Alçelebi'nin kendisini ekonomik olarak cezalandırmakla tehdit ettiğini belirten Özceylan, şunları söyledi: "Oturduğum evi alıp, beni süründürmekle tehdit ediyor. Sessiz telefonlarla beni tedirgin ediyor. Evli olduğumuz dönemde ona verdiğim geniş kapsamlı vekaletnamenin kullanıldığını düşünüyorum. Amacı beni zor duruma düşürmek. Zaten karanlık işler çeviriyor. Mirasında her geçen gün inanılmaz artış oluyor. Bu paranın akıbeti belirsiz. İhtarname çektim. Benden habersiz adıma yapılan işlemleri tespit edin."