Ünlüleri buluşturan dizi erken final yaptı

Kanal D'de "İyi Aile Babası" olarak yayınlanmaya başlayan dizinin ismi "Babam Çok Değişti" olarak değiştirilmişti. İddialı kadrosuyla dikkat çeken "Babam Çok Değişti" dizisi için erken final kararı alındı.

Ünlüleri buluşturan dizi erken final yaptı

MedyaRadar'ın haberine göre Kanal D ekranlarında yayınlanan "Babam Çok Değişti" dizisi reytinglere yenildi. Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu, Melek Baykal, Salih Kalyon, Timur Acar'ın yer aldığı dizide geçtiğimiz haftalarda büyük değişiklikler yaşanmıştı.

SENARİSTİ VE İSMİ DEĞİŞMİŞTİ

Dizide 5. bölüm itibarıyla senarist değişmiş ve Birol Güven ile yoluna devam etme kararı almıştı. "İyi Aile Babası" ismi de "Babam Çok Değişti" olarak değiştirilmişti. Dizinin son bölümlerine konuk oyuncu olarak Naz Elmas da katılmıştı.

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmen koltuğunda Hakan Algül'ün oturduğu dizide yapılan değişikliklerin reytinglere yansımaması sonucu erken final kararı alındı.

Ekrana gelen son bölümüyle reyting listelerinde ilk 10 program arasına giremeyen "Babam Çok Değişti" dizisi gelecek hafta yayınlanacak olan 8. bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek.