Uzman Psikolog Yeşim Akıncı kitap lansmanında şarkı söyledi

Büyük bir hayran kitlesine sahip olan, ünlü ve başarılı Uzman Psikolog Yeşim Akıncı ikinci kitabı "Mutluluğu Seçtim Ya Sen?"in lansmanını Baltalimanı Portaxe'de gerçekleştirdi.

Uzman Psikolog Yeşim Akıncı kitap lansmanında şarkı söyledi
1073 okunma
"Mutluluk herkesin aradığı fakat çok az kişinin sahip olduğu ya da ulaşılmaz gördüğü bir hedeftir. Mutlu olmak bir seçimdir aslında... Kimi zaman seçimlerimiz, mutluluğa, bir perde gibi set çeker. Kimi zaman ise bizler, o setleri yıkarız.

Bu kitapta; mutlu olmanın yollarını, mutlu beyin/mutsuz beyin farkını ve duygusal setleri yıkmanın yöntemlerini paylaşacağım.

Mutluluk, ilişkiler ve uygulamalı rahatlama yöntemleri üzerine yazdığım bu kitap, zaten sahip olduğunuz mutluluğunuzu yeniden keşfetmenize ve mutluluk haritanızı birlikte tasarlayıp , kendi kişisel mutluluk reçetenizi çıkarmanıza  yardımcı olacak.

Tekrar hatırlamakta fayda var; mutluluk, sizsiniz. Mutluluk; seçimleriniz, yaşadıklarınız ve hayatınıza bakış açınızda gizli. Mutluluk, aslında büyük bir parçanız. Onu kimseye vermeyin; sizden almalarına engel olun. Sadece hak edenlerle paylaşmayı öğrenin. Paylaştıkça büyüdüğünü görüp, onun tadını çıkarın.

Mutluluğunuz daim olsun!

Sayısız televizyon programları, köşe yazıları ve uyguladığı yüzlerce konferansta, kurumsal eğitimlerde ve bireysel terapilerde gönüllere umut olan Yeşim Akıncı ile mutluluk harekâtı başlamıştır. Bedenine hapsolmuş ruhlara hürriyet istiyoruz!"Büyük bir hayran kitlesine sahip olan, ünlü ve başarılı Uzman Psikolog Yeşim Akıncı ikinci kitabı "Mutluluğu Seçtim Ya Sen?"in lansmanını Baltalimanı Portaxe'de gerçekleştirdi.

Görkemli gecede Akıncı'yı Umut Akyürek ve eşi Oktay Ertuğrul, Ferman Toprak, Cenk Yüksel gibi ünlü isimlerin yanı sıra yakın akraba ve dostları da yalnız bırakmadı.

Uzman Psikolog Yeşim Akıncı gecede büyük bir sürprize imza atarak şarkı söyledi. "Tüm danışanlarıma hayatta her şeyi yapabileceklerini söylerim. Ben mutfakta yemek yaparken hep şarkı söylerim. Orada kalsın istemedim. Bu dünyada bir ilk. Ahmet Özden ve orkestrası kitabımın ismine şahane bir şarkı yazdı." diyen Akıncı sahnede sürpriz doğum günü pastasını üflerken ise "Her hücremle sizlerle; mutlu, sağlıklı, ülkemizde ferah Atatürk'ün kurduğu cumhuriyette hep beraber yaşamak dileğiyle" ifadelerinde bulundu.

Geceden özel görüntüleri haberin videosuna tıklayarak izleyebilirsiniz...