Video Galeri

Ebru Şallı'nın küçük oğlu lenf kanseri mi? Ebru Şallı, "Oylum Talu ile Burası Haftasonu" programında yürek burkan bir itirafta bulunmuştu. "Son bir yıldır ailece hastalıkla mücadele ediyoruz" diyen Ebru Şallı, oğlu Pars’ın durumunun şu an daha iyi olduğunu ifade ederken, hastalığın ismini vermekten kaçınmıştı.
Baba-Oğul arasında neler oluyor? Usta şarkıcı Selçuk Ural ve oğlu Hakan Ural arasındaki buzlar eridi mi? 'Soyadımı geri istiyorum' dediği iddia edilen Selçuk Ural ve 'Babalar Günü' mesajı olay olan Hakan Ural arasında neler oluyor?
Kaya Çilingiroğlu, Hülya Avşar’ın mutfağında Kısa bir süre önce sevgilisi Seda Sevin ile yollarını ayıran Kaya Çilingiroğlu'nun bu görüntüleri sosyal medyaya damga vurdu.
Davut Güloğlu'ndan Reynmen ve Sıla açıklaması Şarkıcı Davut Güloğlu, "Beyaz Magazin" mikrofonuna konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Nostaljik haber: Kırbaçlı Defne Samyeli Eski Haber Spikeri Defne Samyeli'nin yıllar önce Show TV'de bir şov programı sunduğunu biliyor muydunuz?..
Reynmen’den kendisini eleştirenlere seviyesiz cevap Yeni şarkısı Ela ile müzik listesine damga vuran sosyal medya fenomeni Reynmen, olarak tanınan Yusuf Aktaş YouTube tıklanma oranına inanmayan sanatçılara küfür etti.
Halk otobüsünden düşen genç kız hayatını kaybetti Kocaeli’nin Gebze ilçesine bir genç kızın halk otobüsten inmeye çalışırken düşerek hayatını kaybettiği kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.