Video Galeri

‘Atiye’nin galasında Beren Saat’e Kenan Doğulu sorusu "Atiye” dizisinin galasında başrol oyuncuları Beren Saat ile Mehmet Günsür kameraların karşısına geçti.
İşte Metin Hara'nın yeni sevgilisi Dünyaca ünlü top model Adriana Lima ile yaşadığı aşkla adını duyuran Metin Hara, şu günlerde özel hayatında hareketli günler yaşıyor.
Sedat Doğan'ın kız kardeşinden şok mektup! Işın Karaca'nın eski eşi Sedat Doğan'ın kız kardeşinden olay mektup...
Didem Arslan Yılmaz: "Gazeteciliği sizden öğrenmedim" Habertürk ekranlarında Ethem Sancak'ın konuk olduğu "Türkiye'nin Nabzı" programı hakkında paylaşım yapan Zafer Arapkirli'ye ünlü gazeteci ve televizyoncu Didem Arslan Yılmaz çok sert tepki gösterdi.
DJ Maga nerede görüntülendi? Adı oyuncu Beren Saat ile anılan DJ Maga, hafta sonu Asmalımescit'te objektiflere yansıdı.
Şeyma Subaşı'ndan tepki çeken sözler Kısa bir süre önce yayına başlayan Youtube kanalında yayınladığı videoda özel hayatıyla ilgili konuşan bulunan Şeyma Subaşı, "Evli bir adamdan hamile kaldığım için ben de ünlü oldum" sözleriyle sosyal medya kullanıcılarını çileden çıkardı.
Kızarmış timsah yediler! Şarkıcı Aylin Coşkun ile eşi Volkan Aslan, Tayland- Bangkok’a gitti. Volkan Aslan, kızarmış timsah etini afiyetle yedikten sonra “Tavuk etine benziyor” dedi.