'Vuslat' dizisinin kadrosuna hangi oyuncular katıldı?

Yapımcılığını A23 Medya’nın üstlendiği, senaryosunu Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı ve yönetmenliğini Barış Yöş’ün üstlendiği "Vuslat" dizisinin yeni sezonu için geri sayım başladı.

705 okunma

Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı dizinin yeni sezon çekimleri hızla devam ederken, dizinin kadrosuna son dönemlerde adlarından sıkça söz edilen Onur Seyit Yaran, Yaprak Durmaz, Ergül Miray Şahin ve Büşra Yılmaz dahil oldu.

Onur Seyit Yaran, dizide imadan ve dolaylı yoldan anlatımdan uzak, açık sözlü, yatırım uzmanı Enes’i canlandırırken, zeki ve hırslı, yirmili yaşlarının başında, üniversiteden yeni mezun olmuş ve holdingte stilist olarak çalışmaya başlayan “Damla” karakterini ise sevilen oyuncu Yaprak Durmaz canlandıracak.

Takıntılı ve tehlikeli olabilecek bir karakteri canlandıracak olan Büşra Yılmaz, dizide yirmili yaşlarında, bakımlı ve güzel bir stajyere can verecek.

Otuzlu yaşlarının başında, enerjik ve atletik ve mesleğinin gereği sert bir mizaca sahip gözü kara bir polisi canlandıracak olan Ergül Miray Şahin dizide “Yağmur” karakterine can verecek.