Yağmur Aşık çocuklara şiddetten mahkemelik oldu!

Boşanma aşamasında olduğu futbolcu eşi Emre Aşık'ı öldürmesi için iki kez tetikçi tuttuğu iddia edilen Yağmur Aşık, çocuklarına ve çocuklarının bakıcılarına şiddet uyguladığı suçlamasıyla da mahkemelik oldu.

1520 okunma

Sabah Gazetesi'nden Fatih Ulaş'ın haberine göre Yağmur Aşık, çocuklarını darp etme iddiasıyla Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanıyor. Bakırköy Aile Mahkemesi, bakıcılara yaklaşmaması için de Yağmur Aşık hakkında uzaklaştırma kararı çıkardı. Emre Aşık, bakıcılar Sanavar Sabrinova, kızı Şahsanam Sabrinova, okul sahibi Asiye D., okul müdürü Pınar Ö. ve öğretmen Kübra U. çocuklara uygulanan şiddeti mahkemede anlattı.

'ŞAHİTLİK ETME' DAYAĞI

Emre Aşık mahkemede, eşinin oğlunu hiperaktif olmasından dolayı defalarca dövdüğünü, oğlunun dayak yemesini kendisinin engellediğini anlattı. Çocukların bakımını üstlenen Sanavar Sabrinova ile kızı Şahsanam Sabrinova da tanık olarak alınan ifadelerinde, Yağmur Aşık'ın çocuklara uyguladığı şiddeti anlattı.

Bakıcı, Yağmur Aşık'ın olayla ilgili şahitlik yapmaması için kendisine de şiddet uyguladığını ve tehdit ettiğini söyledi.