Yargı dizisindeki kavga çirkinleşti! Senaristten şoke eden atak!

Yargı'nın senaristi Sema Ergenekon diziden ayrılan Mehmet Yılmaz Ak'a sosyal medyada yol verdi. 45 yaşındaki senaristin tepkisi şoke etti.

Yargı dizisindeki kavga çirkinleşti! Senaristten şoke eden atak!

Mehmet Yılmaz Ak, "Ülke olarak hepimizi derinden etkileyen deprem ve sonra süreçte zor günler geçiren ailem ve sevdiklerimi her anlamda yanında olabilmek adına aldığım bu kararı anlayışı saygıyla karşılayan, iki sezondur beraber çalıştığım Ay Yapım ailesine ve tüm ekip arkadaşlarına gönülden teşekkür ederim sunarım…" ifadeleriyle 'Yargı' dizisine veda etmişti.


Yargı dizisindeki kavga çirkinleşti! Senaristten şoke eden atak!

Birsen Altuntaş'ın haberine göre Sema Ergenekon deprem üzüntüsü nedeniyle kadroya veda eden Mehmet Yılmaz Ak’ı takipten çıktı.

Dizide Eren komiseri oynayan eşi Uğur Aslan, Hatay’da yaşanan depremde abisi dahil birinci derecede yakınlarını kaybettiği halde dizideki işini aksatmayan Ergenekon’un hiç kayıp yaşamayan Mehmet Yılmaz Ak’a çok bozulduğu öğrenildi.

Mehmet Yılmaz Ak’ın son bölüm senaryosundaki sahnelerini çekmeden psikolojisinin çalışmaya elverişli olmadığı yönünde rapor aldığı, sete çıkmak istemediği, işi bıraktığı belirtildi.

Rıdvan karakterini öldüren ve Pars’a doğru evrilen bir hikâye kuran Ergenekon yaşanan yeni gelişmelerden sonra dizideki hikâye örgüsünü de yeniden değiştirecek.