YASAK AŞK SKANDALINDA ŞOK!

Geçtiğimiz günlerde cemiyet hayatına bomba gibi düşen yasak aşk skandalında sular durulmuyor.

127171 okunma

“YASAK AŞK’TA SULAR DURULMUYOR”

Ünlü işkadını S.S.D iddialara göre iş adamı sevgilisi H.D’nin kendisini esmer güzeli bir kadınla aldattığından şüphelenmiş, ve eşinin peşine dedektif takarak eşi H.D ile sevgilisinin fotoğraflarını çektirerek ailede kızılca kıyamet koptuğu iddia edilmişti. 

“GÜNDEME BOMBA GİBİ DÜŞTÜ”

İddialara göre; Türkiye'nin en ünlü ailelerinden birinin ferdi olan ünlü iş kadını S.S.D’e eşi iş adamı H.D’nin kendisini S.A isimli esmer güzeli ile aldattığını fotoğrafları ile belgeledigi ve çiftin boğaza nazır yalılarında kızılca kıyamet kopmuştu.

“LÜKS RESIDENCE’DA AŞK”

Ünlü iş adamı H.D iddialara göre; yasak aşk yaşadığı esmer güzeli S.A isimli sevgilisine Zincirlikuyu’daki lüks bir residanceda daire açarak ilişkilerine hız kesmeden devam ettikleri söyleniyor.

“YASAK AŞK SELCAN ATILGAN MI”

Cemiyet hayatında dilden dile dolaşan bu yasak aşk skandalında adı geçen S.A’nın kim olduğu ile ilgili dedikodular kulaktan kulağa dolaşmaya başladı.

Cemiyet hayatına bomba gibi düşen bu yasak aşk skandalında iddialara göre; H.D isimli iş adamının yasak aşk yaşadığı isim Sanat Danışmanı Selcan Atılgan olduğu iddia edildi.

“ÜNLÜ İŞ KADINI S.S.D VE EŞİ H.D KİM”

Cemiyet hayatında yaşanan bu yasak aşk skandalı sonra şimdilerde herkesin merak ettiği eşinin ihanetini fotoğrafları ile belgeleyen ünlü iş kadını S.S.D ve iş adamı H.D’nin kim olduğu?

Kaynak: superkulup.com