'Yasak aşk' skandalıyla ilgili flaş açıklamalar!

İYİ Partili Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk'ün, kıydığı ilk nikâhtaki damadı makam şoförü yapıp eşiyle yasak aşk yaşadığı iddiası dün Sabah Gazetesi'nde yer almıştı.

3147 okunma

38 yaşındaki Ahmet Tilki’nin noter yoluyla belediyeye gönderdiği ihtarnamenin detayında 31 yaşındaki eşi Sümeyra Tilki ile Belediye Başkanı Halil Öztürk’ün WhatsApp ile yaptığı yazışmaları gördüğünü söyleyerek şok eden iddialarda bulundu.

İŞTE O İDDİALAR! (HABER LİNKİ)

Başkan Öztürk Hürriyet'e: “Göreve geldiğim günden beri bana kumpas kurmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Makam şoförlüğümü yapan şahsın makam odama ve aracıma dinleme cihazı koyduğunu tespit ettim, kendisini işten attım. Kendisi defalarca beni aradı, eşinin telefonundan mesajlar attı. Hatta benim numaramdan bana mesaj attılar. Bunu nasıl yaptıklarını bilmiyorum. Savcılık ‘Biz de bulamayız’ dedi. WhatsApp görüntüsündeki numara bana ait ama yazışmalar bana ait değil.” açıklamasında bulunurken öfkeli eş Sümeyra Tilki ise sosyal medya hesabından şu ifadeleri kullandı: “Boşanma sürecinde olduğum kişi tarafından asılsız ve yersiz iftiralarla siyasi malzeme haline getirildim, kumpas dolu bir senaryoya alet edildim. Kadın cinayetlerinin artmış olduğu şu dönemde, boşanma sürecinde olduğum kişinin ölüm tehditleriyle karşı karşıyayım. Defalarca ölümle tehdit edildim. Hiç kimsenin bilmediği çok sayıda darp raporum var...”