Yaşam

Küçük Eylül'ün katili hakim karşısında!
Küçük Eylül'ün katili hakim karşısında! Ankara’nın Polatlı ilçesinde 22 Haziran 2018’de kaybolmasının ardından cansız bedeni bulunan Eylül Yağlıkara’nın ölümüne ilişkin dava sanık Uğur Koçyiğit’in tutukluluk halinin devamına karar verildi. Dava 27 Eylül’e ertelendi.
Cep telefonuna gelen mesajla hayatı cehenneme döndü
Cep telefonuna gelen mesajla hayatı cehenneme döndü Gaziantep’te yaşayan İbrahim Demir, 10 yıl önce iş vaadiyle Ankara’ya çağrılarak bir kağıda imza attırıldı. 10 yıl sonra gelen cep telefonu mesajı ile dolandırıldığını anlayan Demir, adına kurulan şirketin 1 milyon TL vergi borcu olduğunu öğrendi.
Halk otobüsünden düşen genç kız hayatını kaybetti
Halk otobüsünden düşen genç kız hayatını kaybetti Kocaeli’nin Gebze ilçesine bir genç kızın halk otobüsten inmeye çalışırken düşerek hayatını kaybettiği kaza anı güvenlik kamerasına yansıdı.
Adnan Oktar sözde 'mehdi'liğini hahamlar vasıtasıyla yaymak istemiş!
Adnan Oktar sözde 'mehdi'liğini hahamlar vasıtasıyla yaymak istemiş! Adnan Oktar Suç Örgütü'nün İsrail, mason locaları ve tapınak şövalyeleri ile olan irtibatı deşifre oldu.
FaceApp’in bilinmeyen yüzüne dikkat!
FaceApp’in bilinmeyen yüzüne dikkat! Yaşlılığımızı gösteren FaceApp’in göstermediği yüzünde neler var?
Talihsiz kadının cesedini mantar toplayan vatandaş buldu
Talihsiz kadının cesedini mantar toplayan vatandaş buldu Kartal’daki Aydos Ormanı'nda mantar toplayan vatandaş tarafından 40’lı yaşlarda bir kadına ait ceset bulundu.
Şule Çet için plazada 'biyolojik leke' aranacak
Şule Çet için plazada 'biyolojik leke' aranacak Ankara’da üniversite öğrencisi Şule Çet’in (23), plazanın 20’nci katından atıldığı iddiasıyla görülen davanın son celsesinde, Prof. Dr. Çağlar Özdemir'in hazırladığı raporda, halıfleks üzerinde kan, tükürük ya da sperm gibi biyolojik izlerin bulunduğu ileri sürüldü.