Yasemin Şefkatli İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracak

Şarkıcı İdo Tatlıses'in güzel eşi Yasemin Şefkatli, kayınpederi İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracağını açıkladı.

Yasemin Şefkatli İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracak

İbrahim Tatlıses ile Derya Tuna'nın oğlu İdo Tatlıses, uzun süredir aşk yaşadığı Yasemin Şefkatli ile Ekim ayında dünyaevine girdi.

Mutlu çift, evlerinin kapılarını başarılı gazeteci Eylem İpek Şafak'ın TV8'de yayınlanan "GazeteMagazin" programına açarak samimi açıklamalarda bulundu.

Yasemin Şefkatli İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluna dövme yaptıracak

Yasemin Şefkatli, "İbrahim Tatlıses'in yüzünü koluma dövme yaptıracağım" açıklamasında bulunurken İdo Tatlıses, 'Maço musun?' sorusuna "Bir erkek eşine karşı ne kadar maço ise o kadar maçoyum. Her Türk erkeğinin kıskandığı kadar kıskanıyorum. Ama inan Yasemin daha kıskançtır" yanıtını verdi.

Yasemin Şefkatli, İdo ile tanışma hikayesini ise "Biz tanışalı beş yıl oldu. İdo ile iki hafta boyunca bir mekanda karşılaşıyorduk. İdo da bir gün beni görüp, Instagram’ına bir fotoğraf koydu. Üzerinde sarı bir tişört vardı, restoranın adını yazıp 'Sarışın kız beni bul' yazdı. Daha önceden İdo ile tanışmıyorduk. Sonra sosyal medya hesabına baktım galiba İdo’ya ilk mesajı da ben attım. Paylaşımını biraz komik bulmuştum, ama hoşuma da gitmişti.

İlk tanıdığımda İdo asi ruhlu bir adamdı. ‘Evleneceğim adam bu’ dememiştim ama etkilenmiştim. Düğün günü çok az şeyi hatırlıyorum. Düğüne çıkış anımı, ‘Evet’ dediğimiz anı ama çok keyifliydi güzel bir hatıra kaldı hepimize. Şu an çocuk düşünmüyoruz, evliliğin tadını çıkarmak istiyoruz. Sonra İnşallah bir gün olur." ifadelerini kullanarak anlattı.