Yılmaz Özdil yazdı: "Maydanoz suyu ses kısıklığına çok iyi gelir…"

"... Süleyman Soylu hiç olmazsa Kia jipini anlattı, cırt cırt diye ses çıkaran printer cihazını filan anlattı… Printer cihazı bile kendi çapında ses çıkarırken, asrın liderimiz hâlâ susacak mı?"

Asrın liderimiz ıspanak, marul ve sivri biber hakkında konuştu, “Fiyatlar yarıya indi, yeni mahsul bakliyat rekoltesi de gayet iyi” dedi.

Esenboğa'dan saray'a giderken lastikçi esnafını ziyaret etti, otomobil lastiği ve çelik jant kapakları hakkında görüşlerini dile getirdi.

Üzerinde cumhurbaşkanlığı forsu bulunan su ürünleri kontrol yeleği giydi, balıkçılık sezonu açılış törenine katıldı, palamut, lüfer ve istavrit hakkında konuştu, “Ben tava mezgiti çok severim, mısır unuyla hamsi de bambaşkadır” dedi, Japonya'ya ihraç ettiğimiz orkinos konservesinin de süper olduğunu söyledi.

Dut pekmezi hakkında konuştu, koronavirüsle mücadele kapsamında Erzurum'dan özel olarak getirttiğini, her sabah bir kaşık yediğini anlattı, pestil ve köme yiyene de korona bulaşmadığını izah etti.

Şampiyonlar Ligi finali ve Formula 1 hakkında konuştu.

Uzay hakkında konuştu, 2023'te Ay'a sert iniş, 2028'de yumuşak iniş gerçekleştireceğimizi anlattı, “Samanyolu galaksisine gidiyoruz” dedi.

Sergen Yalçın hakkında konuştu, Serpil Hamdi Tüzün'ün öğrencisi olduğunu, çekirdekten yetiştiğini anlattı.

Kestane balı hakkında konuştu, Moskova'dan dönerken uçakta bir gazetecinin rahatsızlandığını görünce müdahale etti, “Ilık su içine bir tatlı kaşığı kestane balı karıştırıp hemen getirin, içsin, bir şeyi kalmaz” dedi, “Ama su sıcak olmasın, ılık olacak” diye uyardı.

Kümes hayvancılığı hakkında konuştu.

Sultanahmet'teki halıcılar hakkında konuştu.

Burak Yılmaz'ın Fransa'da hat-trick yaptığı maçlar hakkında konuştu.

Horon hakkında konuştu.

YAZININ TAMAMINI BURAYA TIKLAYARAK OKUYABİLİRSİNİZ