YOGA HOCASI AKİF MANAF

"... Bir daha bahsettiğim gibi benzer bir telefon aramasına şahit olduğum takdirde, T.C Savcılığına suç durusunda bulunacak ve Sn. Savcıya durumu aynen anlatacağım. Bundan sonra hangi cezaevinde yogaya devam edersin yoksa mahalle arasında yoğurt mu satarsın tam olarak bilmiyorum."

Bir süre önce adı geçen bu kişi hakkında son derece yakışıksız iddiaların tümü haber ajanslarında, yazılı medyada ve onlarca internet sitesinde yayınlanmıştı ki; hala Google taraması yapıldığında bu haberlere ulaşılmaktadır.

Bu iddiaların tüm medyada yayımlanmasından yaklaşık 40-45 gün sonrasında: ŞİLE SULH CEZA HAKİMLİĞİ'nden verilen karar sonucu kararı aynen uygulayarak haberlerin tümü kaldırılmıştır.

Anlaşılan o ki; Akif Manaf isimdeki bu kişi, Şile Sulh Ceza Hakimliği’nin kendisi lehine vermiş olduğu karardan pek memnun olmamış...

Şöyleki; hala başka insanlar aracılığı ile internet haber sitesi sahiplerini veya yöneticilerini aratıp aba altından sopa göstermeye devam ediyor.

Ve işin en vahimi ise; T.C’nin en önemli ve en mühim makamında olan bir şahsiyetin adını kullanmak suretiyle, “zerre kadar kıymeti harbiyesi olmayan çirkin olayları” ile birlikte telaffuz etmesi(!)

Kendisini burdan son kez uyarıyorum: Bir daha bahsettiğim gibi benzer bir telefon aramasına şahit olduğum takdirde, T.C Savcılığına suç durusunda bulunacak ve Sn. Savcıya durumu aynen anlatacağım. Bundan sonra hangi cezaevinde yogaya devam edersin yoksa mahalle arasında yoğurt mu satarsın tam olarak bilmiyorum.

İyi düşün taşın ve kararı sen ver AKİF MANAF…

Sacit ASLAN