Yunus Bülbül canlı yayında özür diledi

KKTC’de özel bir kanalda bir programa katılan sanatçı Yunus Bülbül, ünlü sanatçı Müslüm Gürses’in eşi Muhterem Nur tarafından öldürüldüğünü ileri sürdü. Bülbül'e büyük tepki yağdı.

6569 okunma

Yakın dostu Müslüm Gürses ve hayat arkadaşı Muhterem Nur hakkında açılan bir sohbet sırasında kendisine konuşma fırsatı verilen Bülbül, “İlk kez açıklıyorum; Müslüm Gürses’i öldüren de Muhterem Nur’dur” şeklinde bir çıkış yaptı.

 

UçanKuş TV'de ekrana gelen "Hayatın İçinden" programına konuk olan Yunus Bülbül, "Herkesden özür diliyorum. 'Muhterem Nur büyük sevgisinden ötürü Baba'yı çok kısıtlardı' şeklinde bir cümle kurdum. Tam olarak kendimi ifade edemeden spiker hanım sözümü kesti. Muhterem Hanım, Müslüm Gürses'in üzerine çok düşerdi. Kendisinin hastaneye alerjisi olmasına karşın hastaneye götürürdü. Stüdyoda onu özlediğim ve sevdiğim için böyle söyledim. Müslüm Gürses'i Muhterem Nur'un öldürdüğünü düşünmüyorum. Maksadı aşan sözler olarak kamuoyuna yansıdı. Spiker hanım beni konuşturmadı. Başta rahmetli Muhterem abla ve tüm yakınlarından, tüm arabesk sevenlerimiz ayrıca Müslüm Baba'nın hayranlarından çok özür diliyorum. Kendisini erken kaybetmiş olmanın hassasiyetiyle ağzımdan çıktı." şeklinde konuştu.