ZAYIFLAMA ÇAYI YERİNE "ZEHİR" SATAN İŞADAMI EĞLENCE MEKANI AÇTI

Geçtiğimiz aylarda Ataşehir'de hizmete giren işletmeciliğini Ergün Yıldız ve eski manken İlgi Gövsa'nın yaptığı "THE MUHTAR" isimli gece kulübünün sahibinin Uğur Kemal Suksan olduğu ortaya çıktı.

1891 okunma

Geçtiğimiz Temmuz ayında aralarında, Seda Sayan, Gülben Ergen, Deniz Akkaya, Pınar Altuğ, Seren Serengil, Gonca Vuslateri gibi isimlerin olduğu ünlülerin sosyal medya hesaplarında paylaşımını yaptıkları, "TEFF TOHUMLU ZAYIFLAMI ÇAYI"nın içeriğinde "SİBÜTRAMİN" çıkması sonucu bir çok firmaya operasyon yapılmış binlerce kutu çaya el konulmuştu.

Yapılan operasyonda Teff Tohumlu Zayıflama Çayını üreten firma sahibi iş adamı Uğur Kemal Suksan ve bir çok kişi gözaltına alınmış ve daha sonra adli kontrol şartıyla serbest bırakılmıştı.

Geçtiğimiz Aylarda Ataşehir'de hizmete giren işletmeciliğini Ergün Yıldız ve eski manken İlgi Gövsa'nın yaptığı "THE MUHTAR" isimli gece kulübünün sahibinin Uğur Kemal Suksan olduğu ortaya çıktı.

Suksan ismi geçtiğimiz yıl kamuoyunda bir çok ünlü ismin paylaşımını yaptığı Teff Tohumlu Zayıflama Çayına yapılan operasyonla gündeme gelmişti.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem/unlulerin-bitkisel-teff-cayindan-kimyasal-cikti-5258154/amp/

Kaynak: superkulup.com