Zeki Demirkubuz'dan polemik yaratacak sözler

Ünlü yönetmen ve senarist Zeki Demirkubuz, Plato Meslek Yüksekokulu öğrencileriyle okulun Balat kampüsünde bir araya geldi.

4439 okunma

Öğrencilerin sorularını yanıtlayan Demirkubuz, sinemaya nasıl başladığını anlattı: "İşportacılık yaparken üniversiteye dönmeye karar verip iletişim okudum. Bir gün çalıştığım bir sette tartışma çıktı ve 'Bunlar film çekiyorsa, ben de çekerim' diyerek sinema sektörüne girdim."

BENİ HAYVANLARA VERİN

Demirkubuz, Twitter'daki "Beni hayvan mezarlığına gömün!" şeklindeki iletisinin sorulması üzerine ise şunları söyledi: "Sosyal medyada saçmalayabilirim, sövebilirim. Kurban Bayramı'ydı ve o an öyle hissetmişim. Şimdi hayvan mezarlığından vazgeçtim; beni hayvanlara verin, yesinler" diye konuştu.

DEMİRKUBUZ'DAN CANLI YAYINDA ŞOK EDEN SÖZLER (VİDEO)

Sinema sektörünün günümüzdeki koşullarını da yorumlayan ünlü yönetmen; alışveriş merkezlerinin sinema salonlarında, film gösterimlerinin reklam kuşakları nedeniyle uzadığını ifade etti.

Son stand-up gösterisini sinema izleyicisiyle buluşturan Cem Yılmaz'ı çok beğendiğini dile getiren ünlü yönetmen, şöyle konuştu: "Cem Yılmaz'ın gösterisini izledim. Bugüne kadar Türkiye'de yazılmış en dahice metin olduğunu düşünüyorum."

SABAH İNTERNET SİTESİ