Zeynep Dizdar: "Simge Sağın'ın işine son verdim"

Deneyimli şarkıcı Zeynep Dizdar, bu sabah konuk olduğu canlı yayında bir zamanlar vokalisti olan Simge Sağın'ın işine nasıl son verdiğini anlattı.

Zeynep Dizdar: "Simge Sağın'ın işine son verdim"
7088 okunma

Kanal D'de ekrana gelen "2. Sayfa" programına konuk olan şarkıcı Zeynep Dizdar, söz son günlerin konuşulan isimlerinden şarkıcı Simge Sağın'dan açılınca "O benim canımdır. Vokalistimdi. İlk çalıştığı sanatçı benim. İkili seslere çalış derdim, çalışmazdı. Bir gün sahneye yüzünde kocaman bir bezle çıktı. O bezi çıkarması konusunda uyardım. Uyarımı anlamayıp çıkarmadı. Daha sonra 'Solistim bazı hatalarım oldu. Söz ikili seslere de çalışacağım' dedi ama ben o zaman ki menajerim aracılığıyla artık onunla çalışmak istemediğimi ilettim." şeklinde enteresan bir açıklamada bulunarak Simge Sağın'ın işine son verdiğini söyledi.

Zeynep Dizdar, 90'lı yıllarda uzun süre aşk yaşadığı müzisyen ve şarkıcı Ümit Sayın sorulunca ise "Dön Bebeğim'i benim için yazmıştı. Bir zamanlar repertuvarımda o şarkı vardı ama artık söylemiyorum. Ozan Çolakoğlu, o ve ben birlikte büyüdük. Karşılıklı olarak birbirimize kattığımız çok önemli şeyler vardır" şeklinde konuştu.