Zeynep Korel hakkındaki iddiaları tek tek yanıtladı!

Son dönemde kız kardeşi Bergüzar Korel ve annesi Hülya Darcan'a açacağı dava ile ilgili gündeme gelen Zeynep Korel, "Magazin Noteri" programına açıklamalarda bulundu.

14531 okunma

Zeynep Korel, Ali Eyüboğlu ve İlkay Buharalı'nın hazırlayıp sunduğu "Magazin Noteri" isimli YouTube kanalı canlı yayınına bağlanarak açıklamalarda bulundu.

ZEYNEP KOREL HAKKINDA ORTAYA ATILAN İDDİALARA TEK TEK YANIT VERDİ!.. İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN! (VİDEO)

ABD'de hayatını nasıl geçirdiğini ve temizlik işine nasıl girdiğini anlatan Zeynep Korel, "Anlatıldığı gibi ortada dram falan yok. ABD'de bir temizlik açığı olduğunu düşündüğüm için temizlik işine girdim. Bir temizlik şirketi açmayı düşünüyorum. Ben şarkıcı değilim, oyuncu değilim. Neden gündeme gelmeye çalışayım? Benim böyle bir endişem, düşüncem yok." ifadelerini kullandı.

Amerika'da bir kadınla evlendiği iddiaları hakkında ise Zeynep Korel, "Ivana benim canımdır, kanımdır, ailemdir. Kendisiyle biz buraya geldiğimden beri ev arkadaşı olarak birlikte yaşıyoruz. Annem de ABD'ye geldiğinde Ivana'yla tanıştı ve çok sevdi. Berguzar da geldi ve Ivana'ya bayıldı. Berguzar'ın Ivana'ya dizisini izleyip izlemediğini sorduğu videolar var. ABD'ye yerleşmeye karar verdiğimde Ivana evliydi ve 1,5 sene önce eşini kaybetti. Eşi ölmeden önce boşanmışlardı ve maddi açıdan bir evi tek başına karşılayamayacağı için ev arkadaşı olmaya karar verdik. Bana maddi yardımda bulunulduğu, kadınla evlendiğim iftiralarını atan yakın akrabalarım. Her şey dekontlarla ortada, Ivana'nın bankasına daha az kesinti olduğu için gönderilen bütün paralar kızımın üniversite eğitimi için harcandı. Ben hayatta olduğum sürece kimsenin yardımına ihtiyacım yok." şeklinde konuştu.

"Annem beni uçurumdan attı, cenazemi kaldırdılar." diyen Zeynep Korel'in yeni açıklamaları günlerce konuşulacağa benziyor...